08:19 29 سپتامبر 2020
خاور میانه
دریافت لینک کوتاه
0 06

جنگنده های اسرائیلی بامداد روز شنبه به مناطقی از نواره غزه حمله کردند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از معا، جنگنده‌ های اسرائیل، بامداد امروز شنبه با پرتاب 3 فروند موشک، پایگاهی در شهرک "بیت لاهیا" در شمال نوار غزه را مورد هدف قرار دادند که در نتیجه آن، این پایگاه کاملا در آتش سوخت و خسارات مادی زیادی به اموال مردمی، که در مجاورت پایگاه بودند، وارد شد. توپخانه و جنگنده‌ های اسرائیلی، اواخر شب گذشته نیز دو پایگاه در شرق شهر غزه را مورد حمله قرار دادند.

رسانه‌ های اسرائیلی نیز ادعا کردند که یک راکت در منطقه باز در "اشکول" اصابت کرده که تلفاتی نداشته است و همچنین، آژیرهای خطر در شهرک "عسقلان" به صدا درآمدند. در همین رابطه، ارتش اسرائیل مدعی شد این چهارمین راکتی است که طی یک هفته به سمت اراضی اشغالی شلیک می‌شود.

تلویزیون "المیادین" نیز گزارش داد که به دنبال تیراندازی نیروهای اسرائیلی عصر جمعه در شرق شهرک "خزاعه" در جنوب نوار غزه، یک کودک شهید و 5 تن دیگر جراحت دیدند.

وزارت بهداشت نوار غزه اعلام کرد که "فهد محمد الاسطل" کودک 16 ساله در جریان مشارکت در راهپیمایی بازگشت در مرزهای نوار غزه، از ناحیه شکم هدف گلوله نظامیان اسرائیلی قرار گرفت و در نتیجه این جراحت، جانش را از دست داد.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک