11:04 23 اوت 2019
توصیه نتانیاهو به سردار سلیمانی

توصیه نتانیاهو به سردار سلیمانی

© AP Photo / Sebastian Scheiner
خاور میانه
دریافت لینک کوتاه
3849

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل امروز به سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران توصیه کرد به جای تهدید اسرائیل به حملات موشکی، به وضع پایگاه های جمهوری اسلامی در سوریه رسیدگی کند.

به گزارش اسپوتنیک، نخست وزیر اسرائیل در فیسبوک نوشت:" فرمانده نیروی قدس تهدید می کند با حمله موشکی در خاک اسرائیل نتانیاهو را ساقط کند. بگذار سلیمانی به جای دخالت در انتخابات اسرائیل ، ، به وضع پایگاه هایی رسیدگی کند که می خواهد در سوریه بسازد. تا موقعی که من نخست وزیر باشم، به مبارزه با این پایگاه ها ادامه خواهیم داد".
قاسم سلیمانی موضوع سخنان فرمانده اسرائیل
© AP Photo / Office of the Iranian Supreme Leader
روز 20 ژانویه خبرگزاری سانا کرد نیروی دفاع هوایی سوریه یک حمله هوائی نیروی هوایی اسرائیل به فرودگاه بین المللی در جنوب شرقی دمشق را دفع کرده است.
به گزارش مرکز ملی مدیریت دفاع فدراسیون روسیه، سیستم های موشکی ضد هوایی پانتسیر و بوک در طی حمله هوایی نیروی هوایی اسرائیل به فرودگاه دمشق، تعدادی از موشک های این کشور را منهدم نمودند.
گزارش شده است که 20 ژانویه در ساعت 13:32 چهار هواپیما F-16 نیروی هوایی اسرائیل از دریای مدیترانه با موشک‌های هدایت شونده به سوریه و به ویژه فرودگاه بین المللی دووالی در جنوب شرقی دمشق حمله نمودند.
دیرتر تعداد موشک ها و بمب های هوایی منهدم شده را 30 فروند اعلام کرده و افزود در نتیجه این حمله 4 نظامی سوری کشته و 6 نفر زخمی شده اند.

 

 

مرتبط:

ادعای تازه نتانیاهو علیه ایران
نتانیاهو: مقابله با ایران، سیاست دائمی و همیشگی اسرائیل است
واکنش فرمانده سپاه ایران به اظهارات نتانیاهو
نتانیاهو: ایران دروغ می گوید که عملیات پرتاب ماهواره موفق نبوده
اعتراف نتانیاهو به حمله به اهدافی در سوریه در 36 ساعت گذشته
ترکیه: نتانیاهو قاتل خونسرد عصر مدرن است
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک