20:34 19 ژانویه 2018
  اتهام لندن به مسکو در خصوص سوریه یک پنی هم ارزش ندارد

  اتهام لندن به مسکو در خصوص سوریه یک پنی هم ارزش ندارد

  © Photo/ Ministry of defence of the Russian Federation
  خاور میانه
  دریافت لینک کوتاه
  بحران سوریه (1885)
  0 81

  کناشنکوف ، سخنگوی رسمی وزارت دفاع روسیه ، وجود عکس های ماهواره ای نزد بریتانیا را رد کرد ، عکس هایی که به نظر می رسد حضور روسیه در حمله به کاروان کمک های بشر دوستانه به سوریه در تاریخ 19 سپتامبر را نشان می دهد.

  بوریس جانسون، وزیر امور خارجه بریتانیا پیشتر بیانیه ای در این خصوص ترتیب داده بود.
  به گزارش اسپوتنیک ، نماینده وزارت دفاع روسیه گفت: " بوریس جانسون در نقش بازیگر پشت صحنه می درخشد، کسی که با یک ماه تاخیر، پس از بررسی عکس های ماهواره ای که در دسترس عموم قرار دارد ، روسیه را متهم می کند. آقای جانسون، می تواند این سایت در دسترس عموم را باز کرده و عکس ها را به هر کسی که می خواهد نشان دهد."
  وی تاکید نمود که هیچ هواپیمای روسی در منطقه کاروان کمک های بشر دوستانه ای که 19 سپتامبر سازمان ملل متحد به دو منطقه مسکونی در استان حلب و حمص فرستاد ، نبودند. ایگور کناشنکوف خاطر نشان می کند: " این حقیقت است. تمامی شواهدی که به شما ارائه می شود یک پنی هم ارزش ندارد وقتی کسی واقعا به این عکس ها دسترسی داشته باشد. "
  ژنرال افزود که مدارک واقعی و عینی در خصوص اوضاع هوایی در منطقه حلب عصر همان روز در دستان نظامیان روسی است که می دانند دلیل واقعی علاقه و توجه به این موضوع از طرف همکاران آمریکایی چیست.

  موضوع:
  بحران سوریه (1885)

  مرتبط:

  آمریکا ادعای صحنه سازی بمباران کاروان کمک های انسانی در سوریه را رد کرد
  گروه بین المللی حمایت از سوريه، بمباران کاروان حامل کمک های بشر دوستانه متعلق به سازمان ملل متحد را صحنه سازی خواند
  مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
  کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک