16:10 18 دسامبر 2018
شبه نظامیان جبهه النصره طی یک ساعت 60 موشک به حلب شلیک کردند

شبه نظامیان "جبهه النصره" طی یک ساعت 60 موشک به حلب شلیک کردند

© AFP 2018 / Zein-Al-Rifai
خاور میانه
دریافت لینک کوتاه
0 05

شبه نظامیان عضو گروه تروریستی "جبهه النصره" و دیگر گروه های جنایتکار متحد آنها طی یک ساعت 60 موشک به سوی محلات مرکزی و مسکونی شهر حلب سوریه شلیک کردند. این مطلب را یک منبع در نیروهای بسیج مردمی به خبرگزاری "ریا نووستی" اعلام کرد.

شبه نظامیان عضو گروه تروریستی "جبهه النصره" و دیگر گروه های جنایتکار متحد آنها طی یک ساعت 60 موشک به سوی محلات مرکزی و مسکونی شهر حلب سوریه شلیک کردند. این مطلب را یک منبع در نیروهای بسیج مردمی به خبرگزاری "ریا نووستی"  اعلام کرد.

این منبع گفت:" خیابان های  تشرین، مساکن، السبیل و النیل بیشتر از دیگر محلات آسیب دیدند. نه نفر از افراد غیر نظامی کشته و 45 نفر زخمی شدند".

منبع خاطرنشان کرد تروریست ها حمله به محلات مسیحی نشین را آغاز کرده و محلات بنی زید، کفر حمرا و بوستان الباشا را گلوله باران می کنند.

روز دوشنبه تروریست ها تلاش کردند در غرب و شمال غربی حلب به پیشروی پرداخته و به مواضع ارتش و نیروهای بسیج مردمی حمله کنند اما نیرویهای دولتی این حملات را خنثی کردند. حملات خمپاره ای و موشکی  به شهر حلب بیش از یک هفته است که ادامه داردو تا به حال بیش از صد غیرنظامی در این شهر کشته شده اند.  

 

مرتبط:

کری به پیشرفت در تشکیل مناطق امن در حلب سوریه امیدوار است
انهدام چندین سکوی پرتاب موشک و خمپاره تروریست ها در حلب سوریه
کشته شدن آخرین پزشک متخصص اطفال در شهر حلب سوریه
حمله موشکی شبه نظامیان به محله مسیحی نشین شهر حلب سوریه
استفاده شبه نظامیان از کلر در جریان حمله شیمیایی در حلب
اولین محموله کمک بشردوستانه روسیه به شهر حلب سوریه رسید
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک