05:49 24 اکتبر 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 132

پسر خردسال محمد بنا تصویر پدرش در تلویزیون را بوسید.

به گزارش اسپوتنیک، انتشار ویدئویی از فرزند خردسال محمد بنا سرمربی تیم کشتی ایران که با دیدن پدرش در تلویزیون از خود ذوق نشان داده با واکنش‌های احساسی و محبت‌آمیز کاربران همراه شده است.


در این ویدئو فرزند خردسال سرمربی کشتی ایران و مادرش که در حال فیلم برداری‌ست حضور دارند. هنگامی که پسر محمد بنا پدرش را از صفحه تلویزیون دید، با ذوقی عاشقانه به سمت میز تلویزیون رفته و پس از ناکامی تلاشش برای بالا رفتن از میز با بوسیدن صفحه تلویزیون و بالا پایین پریدن پدرش را تشویق کرده و با همراهی مادرش سر از پا نشناخته و این‌گونه محبتش را به پدرش ابراز کرده است.

View this post on Instagram

A post shared by sport.news (@sport.news_ir)


تعدادی از کاربران در واکنش به این ویدئو، از غم از دست دادن پدرشان صحبت می‌کنند و می‌گویند، پدر گرمای هر خانه است و دعا می‌کنند هیچ خانه‌ای بی‌پدر نماند و عده‌ای بیان می‌کنند، از مربی و بازیکنان تیم ملی کشتی یاد گرفته‌اند، ناامید نشوند، درباره شرایط نامطلوب منتقد باشند و باخت‌های گذشته‌شان را جبران کنند. برخی از ازدواج مجدد محمد بنا در سن ۵۸ سالگی تعجب کرده و سرمربی تیم کشتی ایران را سلطان خطاب می‌کنند. همچنین بعضی از کاربران از بدست آوردن مدال طلا و شاد کردن مردم در روزهای سخت تشکر می‌کنند.

مرتبط:

تشکر رهبر ایران از تیم ملی کشتی فرنگی
محمد ساروی قهرمان کشتی فرنگی جهان شد
پاکبانی و سرپرستی گله چارپایان توسط دارندگان نشان طلای کشتی فرنگی نوجوانان +عکس
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک