12:11 23 اکتبر 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 41

مأمور پلیس در خارج از نوبت کاری دست به این کار زده بود.

به گزارش اسپوتنیک با استناد به اعلامیه منتشره در سایت رسمی پلیس لندن، دیوید کریک 46 ساله که در ترکیب اداره پلیس محافظت از پارلمان و نمایندگی های دیپلماتیک کار می کرد 3 اکتبر متهم به تجاوز شد.

مأمور پلیس در خارج از نوبت کاری دست به این کار زده بود. او 2 اکتبر از کار برکنار شد و 4 اکتبر دادگاهی شد. او متهم به تجاوز به زنی در روز 4 سپتامبر سال 2020 شده است.

گفته می شود که او در همان واحدی کار می کرد که وین کازینز مأمور دیگر پلیس خدمت می کرد که او نیز متهم به تجاوز شده بود.

گفتنی است که وین کازینز مامور پلیس لندن که به سارا اورارد تجاوز کرده و اورا کشته بود، به حبس ابد محکوم شد. موضوع از این قرار بود که وین کازینز مامور پلیس در خیابان به بهانه نقض مقررات کرونا به سارا اورارد سوم مارس یعنی حدود هفت ماه پیش که از خانه دوستش در جنوب لندن باز می‌گشت دستبند زد و سوار ماشینش کرد. چند نفر این صحنه را دیده بودند اما تصور می‌کردند بازداشت، قانونی و این یک ماموریت پلیس است.

محاکمه حضوری کازینز در دو روز انجام و حکم او صادر شد. قاضی دادگاه این جنایت را وحشیانه توصیف کرد. خانواده خانم اورارد که در دادگاه حضور داشتند در اطلاعیه‌ای از حکم دادگاه استقبال کرده‌اند و گفته‌اند هرچند هیچ چیز نمی‌تواند سارا را به آنها بازگرداند اما این حکم حبس ابد آنها را آرام می‌کند. او بلافاصله از اداره پلیس لندن اخراج شده بود.

۵۰ سال پیش مجلس بریتانیا حکم اعدام را لغو و مجازات حبس ابد را برای بدترین جرایم از جمله چند بار قتل یا کشتن کودکان تعیین کرد.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک