12:13 21 اکتبر 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 415

ولی اسماعیلی در رسانه خبری لایحه را لاحیه و طرح را طحر عنوان کرد.

به گزارش اسپوتنیک، ویدئویی از اشتباه لفظی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس ایران در مصاحبه با رسانه ملی این کشور انتشار یافته که سوژه کاربران فضای مجازی شده است.


ولی اسماعیلی دارای دو مدرک دکترا با سمت رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس برای بیان پاره‌ای از توضیحات در شبکه خبر ایران حاضر شده و در صحبت‌هایش واژه لایحه را لاحیه و طرح را طحر بیان نمود. برخی از کاربران گفتند که ولی اسماعیلی ترک زبان و اهل شهر اردبیل است. وی دارای مدرک دكترای (تدوین رساله) علوم سياسی از دانشگاه آزاد گرگان و دانشجوی DBA(دکترای مدیریت صنعتی) می‌باشد. این مقام دولتی در واکنش به انتشار مصاحبه‌ای که در آن کلمات را به اشتباه بیان کرده در توئیتر خود نوشت: «طرح، لایحه یا لاحیه! هر عنوانی که گفته شد نتیجه‌اش ساماندهی هزاران نفر از کارکنان شرکتی، قراردادی، حجمی و.. خواهد بود که یک روزهم امنیت شغلی ندارند در برابر زیاده خواهی‌، تهدید و تمسخرها بخاطر شادی دل میلیون‌ها پدر و مادر ایرانی می‌ایستیم و کار ناتمام را تمام می‌کنیم؛ به فضل الهی.»


تعدادی از کاربران از داشتن چنین مدیرانی ابراز تاسف می‌کنند و عده‌ای دیگر نیز با گفتن کلمات نامربوط موضوع را به مسخره می‌گیرند، اما بعضی با اشاره به ترک زبان بودن این مقام دولتی، وی را شخصی پرتلاش دانسته و می‌گویند مدیر رسیدگی به لایحه و طرح‌های دولتی مربوط به کارکنان شرکتی و قراردادی است. حتی برخی از کاربران با گفتن صحبت‌های جدید دیگران را به همراهی با دولت مردان دعوت کردند اما جمعی با کنایه زدن‌ در خصوص نمایندگان مجلس مدرک تحصیلی‌شان آن‌ها را نا کارآمد می‌‌دانند.

مرتبط:

عذرخواهی نماینده مجلس ایران از سرباز راهور
اعتراض تند یک نماینده مجلس به لباس تیم فوتبال بانوان ایران
نماینده مجلس ایران به مخالفان طرح صیانت تاخت
واکنش نماینده مجلس ایران به احتمال گران شدن بنزین
واکنش تند نماینده مجلس ایران به اظهارات نماینده باکو
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک