07:04 18 سپتامبر 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 71

گربه از سقف آویزان با سقوط در تماشاچیان نجات پیدا کرد.

به گزارش اسپوتنیک، ویدئویی از نجات گربه آویزان از سقف ورزشگاه مملو از تماشاچی در شهر میامی ایالت فلوریدا آمریکا، میان کاربران دنیای مجازی پربازدید شده و مورد توجه آنان قرار گرفته است.

در این ویدئو تماشاچیان پر جنب و جوش حاضر در ورزشگاه با پهن کردن پرچم میامی برای نجات گربه‌ از سقف آویزان شده‌ای که دیگر تاب و توان نگهداری خود را برای جلوگیری از سقوط نداشت، آماده شدند و با سر و صدا کردن همزمان با تاب خوردن گربه آویزان، آمادگی خود را برای گرفتن گربه خوش شانس اعلام کردند و پس از افتادنش روی پرچمی که تماشاچیان پهن کرده بودند، نجات حیوان خوش شانس را با پایکوبی و بالا بردن گربه سیاه و سفید جشن گرفتند.


تعدادی از کاربران، خوشحالی و شور و حال تماشاچیان را ستودنی می‌دانند اما عده‌ای حضور زنان و مردان را عامل وجد آنان عنوان کردند.


بعضی از کاربران با نگاه طنزآمیز به طرز گرفتن گربه نجات یافته توسط حاضران در ورزشگاه واکنش نشان دادند. جمعی نیز نسبت به قرار دادن ویدئو این خبر به دلیل پوشیدن لباس تابستانی تماشاچیان توسط رسانه‌های خبری ایرانی با نگاه کنایه آمیز واکنش نشان می‌دهند و برخی دیگر دلیل پوشیدن لباس‌های تابستانی را شروع فصل گرما در کلان شهر میامی واقع در ایالت فلوریدا عنوان کردند.

View this post on Instagram

A post shared by روز تور (@rooztoor)

مرتبط:

گربه هایی که وسط کار سر می رسند
گربه ایرانی در میان زیباترین نژاد گربه های جهان
گربه ژاپنی جان یک نفر را نجات داد و رئیس پلیس شد
کشتن گربه ها و کبوترها در کره شمالی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک