22:36 28 سپتامبر 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 97

ملکه الیزابت دوم تیمی از وکلای خود را برای مبارزه با شاهزاده هری و مگان مارکل، که بارها به خانواده سلطنتی حمله کردند، استخدام کرده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از سان، ملکه انگلیس از شاهزاده هری و مگان مارکل شکایت می کند.


به نوشته این روزنامه، الیزابت دوم آماده مراجعه به دادگاه جهت ارائه شکایت از هری و مگان است، اما امیدوار است که هری و مگان به خود بیایند و به درگیری پایان دهند.
خاطرنشان می شود که وکلای الیزابت دوم قصد دارند هشدارهایی را به جهت نشر خاطرات توسط Penguin Random House ارسال کنند، که قرار است خاطرات شاهزاده هری را منتشر کند. به عقیده این انتشارات: "او نه به عنوان شاهزاده ای که به دنیا آمده است، بلکه به عنوان مردی که تبدیل شده است، این خاطرات را خواهد نوشت" می نویسد.
پیشتر، در ماه ژوئیه، گزارش شد که هری با Penguin Random House برای انتشار خاطرات خود موافقت کرده است. آنجلا لوی، زندگینامه نویس خانواده سلطنتی، استدلال کرد که این کتاب به مرگ پرنسس دایانا اختصاص داده خواهد شد.
گفتنی است، رابطه شاهزاده هری و مگان مارکل با کاخ باکینگهام سرانجام در مارس 2021 پس از مصاحبه جنجالی با مجری تلویزیون آمریکایی اپرا وینفری، که در آن دوشس ساسکس به احساسات نژادپرستانه برخی از اعضای خانواده سلطنتی اشاره کرد، تیره شد.

مرتبط:

الیزابت دوم از شاهزاده هری و مگان مارکل شکایت می کند
تلاش چین برای تعقیب ناو ملکه الیزابت انگلیس
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک