04:13 20 سپتامبر 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 92

حسن یزدانی کشتی‌گیر آزاد با شکست مقابل دیوید تیلور آمریکایی در ثانیه‌های پایانی از رسیدن به مدال طلای المپیک ۲۰۲۰ بازماند.

به گزارش اسپوتنیک، حسن یزدانی در وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد با شکست مقابل دیوید تیلور آمریکایی نتوانست از رکورد مرحوم غلامرضا تختی پرافتخارترین کشتی‌گیر ایرانی عبور کند. وی پس از نایب قهرمانی در المپیک ۲۰۲۰ توکیو از مردم طلب حلالیت کرد و تنها به گفتن این جمله بسنده کرد: «فقط شرمنده مردم هستم؛ حلالم کنید.»


بسیاری از کاربران با تشویق حسن یزدانی عنوان می‌کنند او یکی از بهترین، محجوب‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین کشتی‌گیرهای ایرانی است که با توجه به سنش حداقل یک المپیک دیگر هم در پیش دارد که می‌تواند مدال طلا بگیرد و پرافتخارترین کشتی‌گیر ایرانی شود و از پهلوان تختی هم عبور ‌کند. این کاربران معتقدند یزدانی به دستور مربی با احتیاط بازی کرد و جدا از اینکه تیلور کشتی‌گیر خوبی است اما شکست او دور از انتظار نبود.


 کاربران دیگری نیز با خطاب کردن این کشتی‌گیر با نام پهلوان، عنوان می‌کنند او مایه افتخار ایران و ایرانی‌ست و در رقابت برد و باخت وجود دارد که متاسفانه به دلایل زیادی او مغلوب این رقابت شد. کاربران همچنین عنوان می‌کنند در انتظار روزی هستند که او برنده مدال طلا شود.

مرتبط:

زمین گیر شدن کشتی روس که سمت ایران در حرکت بود
خط و نشان کشتی گیر ایرانی برای رقبا در مسابقات المپیک
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک