18:47 28 اکتبر 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 140

نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیمارستان تنفسی ۶۰ تختخوابی در سیستان و بلوچستان راه اندازی کرد.

به گزارش اسپوتنیک، احداث بیمارستان ۶۰ تختخوابی کرونایی نیروی زمینی ارتش با ارتباط ویدئوکنفرانسی فرمانده کل ارتش و با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش، استاندار، امام جمعه زاهدان و فرمانده قرارگاه استانی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرمانده دانشکده هوانیروز و مجری احداث بیمارستان‌های کرونایی نیروی زمینی ارتش در زاهدان افتتاح شد. این بیمارستان سازه‌ای فلزی دارد و دائمی است و فقط چهار روز زمان برای ساخت آن برده است.


در این مراسم امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اصول ولایت محوری عدالت محوری و شایسته سالاری در نیروی زمینی ارتش گفت: «ولایت برای ما نعمت است و ولایتمداری یک توفیق است».
وی همچنین افزود: «در شکرگذاری در داشتن نعمت ولایت، نیروی زمینی دو راه را برگزیده است. اول اطاعت از ولایت است و دوم خوب کار کردن، درست کار کردن و حضور به هنگام و لبیک گفتن به هنگام است. یک روز این لبیک در مبارزه مستقیم با دشمنان است که وجود ۴۸ هزار شهید در ارتش نشانه این حضور بهنگام است و یک روز در خدمت به مردم در حوادث غیرمترقبه نشانه این حضور به هنگام و ولایتمداری است. و کمک به مردم در سیل و زلزله توسط نیروی زمینی ارتش، عین ولایتمداری بود و امروز که ویروس منحوس کرونا، زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده، کمک به مردم را عین ولایتمداری می‌دانیم.»

View this post on Instagram

A post shared by @iran1_255


غالب کاربران بسیاری ضمن تحسین و قدردانی از نیروی ارتش ایران، عنوان می‌کنند ارتش همیشه در صحنه و خدمت‌رسانی به مردم حاضر است و با جان و دل به مردم خدمت می‌کند و این موضوع برای مردم به خوبی قابل لمس است. برخی از کاربران نیز با گلایه و شکایت عنوان می‌کنند در حالی که دنیا در حال رهایی و خداحافظی با کرونا است، ایران در حال ساختن بیمارستان برای پذیرش بیماران کرونایی می‌باشد. جمعی از کاربران نیز این اتفاق را مدیون فضای مجازی می‌دانند که صدای مردم سیستان و بلوچستان را به گوش همگان رساند تا مشکلی از مشکلات این استان محروم کم شود.

مرتبط:

سپاه آماده برپایی بیمارستان ‌های صحرایی برای درمان بیماران کرونایی در ایران است
تخصیص هزار میلیارد ریال برای ایجاد دو بیمارستان صحرایی تنفسی در ایران
پاسخ ارتش ایران به درخواست دختر ۹ ساله سیستان و بلوچستانی +ویدئو، عکس
فرمانده کل ارتش ایران :هیچ نگرانی در مرزهای شرقی وجود ندارد
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک