04:25 29 ژوئیه 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 35

کاربران از اقامت سالار عقیلی و محمد معتمدی در خارج از ایران انتقاد می‌کنند.

به گزارش اسپوتنیک، مدتی‌ست شایعه اقامت دو خواننده ایرانی که رکوردار خواندن برای "ایران" هستند در خارج از کشور ایران، در فضای مجازی پخش شده است و کاربران بسیاری به این موضوع واکنش نشان می‌هند.


ضمن اینکه بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی نیز در پیامی نوشت: «رکوردداران خواندن برای ‎«ایران»، دیگر در کشورشان زندگی نمی‌کنند. ‎«سالار عقیلی» مدتهاست که با خانواده در ‎اسپانیا اقامت دارد و «‎محمد معتمدی» هم در ‎هلند. این یک انتخاب شخصی‌ست و قابل احترام. اما زین پس، با مکث و تامل بیشتری هنگام شنیدن آثاری برای وطن، حس بگیریم.»


پس از انتشار این خبرها در صفحات اجتماعی، محمد معتمدی در ویدئویی خبر از حضور خود در ایران را داد و این شایعه را تکذیب کرد. اما از آنجایی که سالار عقیلی تاکنون هیچ واکنشی به این موضوع نشان نداد، کاربران بیشتری به این مسئله واکنش نشان می‌د‌هند و اقامت سالار عقیلی را در خارج از ایران حقیقت می‌خوانند.

View this post on Instagram

A post shared by jijo_gorgan (@jijo_gorgan)


جمعی از کاربران عنوان می‌کنند باید دید سالار عقیلی در پاسخ به این اقدامش چه توضیحی دارد. برخی از کاربران نیز عنوان می‌کنند زمان همه چیز را روشن می‌کند و مشخص خواهد شد چه کسی وطنش را بیشتر دوست دارد. گروهی از کاربران معتقدند اگر برخی از سخت‌گیری‌ها در ایران کمتر می‌شد چرا مردم باید اقدام به مهاجرت کنند؟! مردم در کشور خود می‌مانند، به خوبی زندگی می‌کنند و برای آبادانی سرزمینشان تلاش می‌کنند.

مرتبط:

رقص حاشیه ساز کمدین معروف در کنسرت سالار عقیلی +ویدئو
بزرگترین کنسرت آنلاین رایگان خواننده محبوب برای همه مردم ایران +ویدئو، عکس
همخوانی خواننده ایرانی با گروه نوازنده خیابانی +ویدئو
واکنش‌های کاربران نسبت به توهین وقیحانه خواننده پرحاشیه به درگذشت خسرو آواز ایران +عکس
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک