03:41 25 اکتبر 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 4855

فیلم خواستگاری قهرمان جهان از دختر شطرنج باز ایرانی در فضای مجازی از پربازدیدترین‌های هفته‌ی اخیر بوده است.

به گزارش اسپوتنیک، مریم فلاح‌نژاد از نوابغ شطرنج ایران و جهان در ویدئوی توسط قهرمان جهان در ترکیه سوپرایز شد و به خواستگاری که از آن شد پاسخ مثبت داد.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от vaghte.clip (@vaghte.clip)

این ویدئو بازتاب فراوانی در فضای مجازی داشته است و خانم شادی پریدر استاد بزرگ شطرنج ایران در پیامی به آقای شاهین صمدپور خبرنگار آزاد نوشت: «بازیکنی به نام مریم فلاح‌نژاد به عنوان شطرنج باز وجود ندارد و این خبر و ماجرای استاد شطرنج بودن خانمی به نام مریم فلاح‌نژاد کذب است و این خبر تکذیب می‌شود.» این پیام‌ها در صفحه رسمی آقای شاهین صمدپور استوری شد.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Ashemiu Sikavosh (@mister.pers)

اما خانم مریم فلاح‌نژاد از نوابغ شطرنج ایران و جهان در تهران متولد شد و از دوران کودکی آموختن شطرنج را آغاز کرد و توانست به تبحر بالایی برسد. او در سال ۱۳۹۸ با یکی از شطرنج بازان آمریکایی آشنا شد و تصمیم گرفت که به آمریکا مهاجرت کند. وی همچنان با نام ایران در رقابت‌های بین‌المللی شرکت می‌کند و توانسته امتیازات بسیار زیادی را به دست آورد.

کاربران بسیاری در واکنش به ویدئو این خواستگاری نظرات خود را بیان کردند. جمعی با اشاره به خوشحالی و ذوق بیش از حد خانم فلاح‌نژاد عنوان می‌کنند درست است برای ازدواج کردن همسر کم پیدا می‌شود اما بهتر بود کمی رعایت می‌کرد و تا این حد برای پیشنهاد ازدواج ذوق زده نمی‌شد. بسیاری دیگر از کاربران برای او آرزوی موفقیت و خوشحالی کردند و به دنبال صفحه رسمی او هستند که به او تبریک بگویند.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от اینستا حاشیه (@insta.hashiyeh)

برخی از کاربران با مقایسه این ویدئو با ویدئوی دیگری که یک دختر ایرانی مقیم ژاپن در مقابل همگان و جلوی درب دانشگاه به پیشنهاد پسر وزیر این کشور با تدارکات مفصل، جواب رد می‌دهد عنوان می‌کنند سلیقه‌ها متفاوت است و هیچ چیزی با پول خریدنی نیست.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от جیک و پوک (@jeikow_pouk)

مرتبط:

خواستگاری غیرمعمول از مجری مشهور تلویزیون ایران در برنامه زنده
دیدگاه کاربران از خواستگاری معکوس در یک سریال تلویزیونی +ویدئو
روایت خواستگاری بانوی جوان از هم‌دانشگاهی‌‌اش برای ازدواج با او +ویدئو
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک