08:01 13 ژوئن 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 102

متخصص روس می گوید که برای میان وعده غذایی بهتر است که کمی شکلات بخورید، شکلات با دانه های کاکائو، ترجیحاً نارگیل یا شکر نیشکر به جای شکر سفید باشد. او همچنین توصیه می کند آب نبات بدون قند و گیاهی بخورید.

به گزارش اسپوتنیک، ناتالیا ماکینکو، عضو انجمن بین المللی متخصصان تغذیه در روسیه در مقاله ای، میان وعده های مفید را در ساعات کار نام برده است.

این متخصص تغذیه توصیه می کند که میوه ها، انواع توت ها و سبزیجات را در میان وعده مصرف کنید و همچنین تهیه اسموتی ها نیز به کاهش وزن شما کمک می کند. علاوه بر این، سالادها را می توان به میان وعده های مناسب به کمک شما بیاید. این پزشک توصیه می کند آجیل ها را خیس کنید و سپس آجیل خیس شده را مصرف کنید، آجیل را به صورت سرخ شده و نمکی نخورید.

شکلات نباید حاوی پودر شیر باشد. شکلات باید از دانه های کاکائو، ترجیحاً نارگیل یا شکر نیشکر به جای شکر سفید باشد. او همچنین توصیه می کند آب نبات بدون قند و گیاهی بخورید.

شما همچنین می توانید 100 گرم بیسکویت یا شیرینی خانگی، پنیر کم چرب، ماست یا چیزکیک کم شیرین به عنوان میان وعده های سالم مصرف کنید. این متخصص تغذیه می گوید که باید قهوه را با شیر گیاهی، چای با عسل، نوشیدنی میوه ای را انتخاب کنید.

این متخصص تأکید کرد که میان وعده ها باید قبل از ساعت 17:00 مصرف شوند. در طول روز می توانید از میان وعده ها صرف نظر کنید، یا تعداد آنها را به سه مورد محدود کنید.

از خوردن چیبس، شیرینی های کرم دار، همچنین آجیل به مقدار زیاد خودداری کنید.

مرتبط:

اگر هر روز شکلات بخورید، چه اتفاقی در بدن شما می افتد
چرا شکلات محبوبیت خود را از دست داده است؟
کدام شکلات ها برای بدن بسیار مضر هستند؟
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک