12:45 24 ژوئن 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 129

عملکرد دوربین های تمامی تلفن های هوشمند جدید اپل بهبود می یابد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از دیجی تایمز، منابع رسانه ای گفتند که سازندگان قطعات آیفون قصد دارند فروش محصولات را از اواخر ماه جولای افزایش دهند.

به طور خاص، شرکای اپل تولید موتورهای تماس صوتی (VCM) را که در دوربین گرانترین تلفن های هوشمند شرکت آمریکایی استفاده می شود، افزایش می دهند.

موتورهای تماس صوتی از یک آهنربا و یک سیم پیچ تشکیل شده اند که با استفاده از تغییر سنسور یک سیستم تثبیت کننده تصویر نوری را فراهم می کنند.

این ویژگی در آیفون ۱۲ پرو و ​​۱۲ پرو مکس ظاهر شده است، پرچمداران آیفون ۱۲ و ۱۲ مینی این ویژگی را ندارند.

طبق گفته اپل، تغییر سنسور باعث تثبیت نور دوربین و کیفیت عکس ها و فیلم های گرفته شده در حال حرکت می شود.

تولیدکنندگان موتورهای تماس صوتی برنامه ریزی کرده اند تا تولید خود را ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش دهند. این ممکن است هم نشانگر آغاز مونتاژ گوشی های هوشمند جدید اپل باشد و هم این واقعیت که همه مدل های آیفون ۱۳ در عملکرد تغییر ماتریس را دریافت خواهند کرد.

تأمین کنندگان اصلی جز موتورهای تماس صوتی به اپل شرکت های ژاپنی میتسومی و آلپس هستند. عرضه موتورهای تماس صوتی حداقل تا ماه نوامبر به رشد خود ادامه خواهند داد.

انتظار می رود اپل در پاییز امسال از چهار تلفن هوشمند رونمایی کند؛ آیفون ۱۳، ۱۳ مینی، ۱۳ پرو و ​​۱۳ پرو مکس. طبق منابع سازمان Wedbush، در سال ۲۰۲۱ رونمایی غول فناوری اطلاعات آمریکایی به موقع انجام می شوند و ارائه در سپتامبر صورت می گیرد.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک