02:01 20 اکتبر 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 27

یک محصول شرکتی که محتوی ادرار گاو در طعم های مختلف مانند آناناسی و پرتقالی است، در سراسر فضای اینترنت سریعا پخش شده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از عصر ایران، برخی ادعا می کنند که قادر به درمان کووید- 19 نیز خواهد بود. اما از همه عجیب تر آن که به تازگی تصاویری از یک محصول شرکتی که محتوی ادرار گاو در طعم های مختلف مانند آناناسی و پرتقالی است، در سراسر فضای اینترنت سریعا وایرال شده است!

در مجموع با وجود آن که نوشیدن ادرار گاو به منظور درمان بیماری های مختلف در اکثر نقاط جهان غیر قابل درک است و طرفداران و منتقدان خاص خود را دارد، اما تولید محصولی کارخانه ای با طعم های میوه ای متنوع آن هم برای درمان یک بیماری ویروسی همچون کووید- 19، از هر نظر شوکه کننده است.

تصویری در اینترنت منتشر شده است که 3 بسته را نشان می دهد که هر یک طعم متفاوتی از ادرار گاو را در خود جای داده اند. به نظر می رسد این بسته های 250 میلی لیتری محتوی "ادرار خالص" باشند که با استفاده از طعم دهنده های میوه ای تبدیل به محصولاتی تجاری شده اند!

حال در سوی دیگر این داستان پزشکانی حیرت زده قرار دارند که نسبت به استفاده از ادرار گاو برای پیشگیری و یا درمان کووید- 19 هشدار می دهند و اظهار می دارند که هیچ مدرک علمی قابل استنادی در راستای تایید اثربخشی این مواد وجود ندارد و می تواند خطر گسترش بیماری های دیگر را به همراه داشته باشد.

مرتبط:

پیشنهاد سیاست مداران هندی برای درمان مبتلایان کرونایی با ادرار گاو
نوشیدن ادرار گاو برای پیشگیری از کرونا +عکس، ویدئو
ریختن ادرار گاو در دهان بیمار کرونایی بستری شده در هند +ویدئو
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک