18:40 22 سپتامبر 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 3845

یک مرد آمریکایی از کودکی دوست داشت که با دستان خودش حلقه ازدواج برای نامزدش را درست کند و طلا و الماس این حلقه را پس از 5 سال پیدا کرد، اما سپس فهمید هنوز همسر ندارد.

به گزارش اسپوتنیک، یک جوان 26 ساله آمریکایی پنج سال از عمر خود را برای استخراج طلا برای یک حلقه نامزدی صرف کرد، یک الماس و مقداری طلا پیدا کرد و به دنبال عروس رفت، زیرا پس از یافتن الماس و طلا، اکنون متوجه شد که کسی را ندارد که به او حلقه را هدیه بدهد. او داستان خود را سپس در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

کریستین لیدن پنج سال است که در ایالت واشنگتن زادگاه خود استخراج طلا می کند تا یک انگشتر منحصر به فرد برای عروس آینده بسازد. این مرد از روزهای مدرسه ارزو داشت که به طور مستقل تمام طلا و سنگهای تزئینی این حلقه را بدست آورد. اما او هرگز انتظار نداشت که یک الماس بزرگ با وزن 2.2 قیراط پیدا کند.

این کشف در پارک ایالتی "دهانه الماس" در ایالت آرکانزاس رخ داد، جایی که لیدن و یکی از دوستانش هنگام سفر در کشور به دنبال طلا بودند. "

کارکنان پارک تایید کردند که کریستین لیدن یک الماس زرد بزرگ پیدا کرده است.

لیدن همچنین اظهار داشت كه امیدوار بود در بهترین حالت چند سنگ كوچك برای انگشتر پیدا كند و الماس مركزی قرار است از یك جواهری خریداری شود. با این حال، اکنون این کار ضروری نیست و او فقط باید حلقه عروسی بسازد و دختری را پیدا کند که با ازدواج با او موافقت کند.

 

مرتبط:

حلقه های ازدواج لمسی با قابلیت احساس ضربان قلب طرفین +عکس
مد جدید حک کردن صدا بر روی حلقه ازدواج +عکس
ساخت حلقه ازدواج از شهاب سنگ (+عكس)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک