10:53 15 ژوئن 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 214

تجمع مخالفان ماسک مقابل وزارت بهداشت در تهران، با واکنش‌های انتقادی کاربران در فضای مجازی همراه شده است.

به گزارش اسپوتنیک، جمعی از افرادی که خود را مخالفان ماسک بهداشتی و استفاده از ماسک معرفی می‌کنند، با تجمع در مقابل وزارت بهداشت در تهران، نسبت به محافظت افراد از طریق ماسک و جلوگیری از انتقال و ابتلا به ویروس کرونا اعتراض کردند و یک ماسک را به نشانه اعتراض به آتش کشیدند.
این افراد در حالی در این تجمع اعتراضی حضور پیدا کرده بودند که خود برای محافظت از ویروس کرونا ماسک زده بودند و این رفتار اعتراضی آنان مورد تمسخر کاربران قرار گرفته است.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от بانک پزشکان و جراحان (@bankpezeshkan)

کاربران بسیاری نسبت به این تجمع واکنش منفی نشان می‌دهند و عنوان می‌کنند هنوز دلیل اعتراض این افراد به وضوح مشخص نیست چراکه اگر مخالف ماسک زدن بودند خود ماسک نمی‌زدند. این کاربران عنوان می‌کنند در حالیکه این روزها باید بیشتر یکدیگر را به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ماسک زدن تشویق کنیم برخی اینگونه جاهلانه به اعتراض از ماسک تجمع می‌کنند.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от اندیشه|andisheh|شهریار|news (@andishe_shahriyar)

گروهی از کاربران معتقدند همه‌‌ی این افراد برای حفظ سلامتی خود ماسک می‌زنند و تنها برای ایجاد اختلال و بی‌نظمی این چنین تجمع کردند‌. این گروه از کاربران عنوان می‌کنند پلیس باید با این افراد برخورد کند تا درس عبرتی برای سایرین باشد

 

مرتبط:

تلاش برای افزایش تولید و عرضه ماسک بهداشتی در ایران
جدیدترین اظهارنظر درباره ضرورت زدن ماسک بهداشتی در شرایط فعلی
عقیده جالب سخنگوی سابق وزارت بهداشت ایران درباره فایده استفاده از ماسک بهداشتی
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک