14:09 15 ژوئن 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 122

تعدادی از اراذل و اوباش برای یک خانواده مسافر ایجاد مزاحمت کردند و با تبر به سمت آنان حمله‌ور شدند.

به گزارش اسپوتنیک، در روزهای اخیر خبری مبنی بر حمله‌ور شدن تعدادی از اراذل و اوباش در مسیر بازگشت یک خانواده از جنگل‌های روستای "قرن‌آباد" گرگان در فضای مجازی منتشر می‌شود که موجب تشویش اذهان عمومی و رعب و وحشت کاربران فضای مجازی شده است. در این درگیری پدر خانواده بر اثر اصابت تبر بر سر او دچار آسیب‌دیدگی شده و به علت وخامت وضعیت در بهش آی سی یو یکی از بیمارستان‌های گرگان بستری شد.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от نشنال جئوگرافیک،وهرچیزجالب (@tiktak_mix)

محمد شیرازی، فرمانده انتظامی گرگان در خصوص این درگیری گفت: «پس از انعکاس موضوع به پلیس بلافاصله اقدامات تحقیقاتی برای شناسایی و دستگیری افراد موثر در درگیری آغاز شد. و در حال حاضر عملیات شناسایی و دستگیری متهمان در حال انجام است و جزییات بیشتر پس از دستگیری افراد اعلام خواهد شد.»
وی همچنین در خصوص حال عمومی فردی که با سلاح سرد مورد ضربه قرار گرفت، بیان کرد: «حال عمومی وی خوب است.»

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от meysam.sh60 (@aqamolk)

برخی از کاربران عنوان می‌کنند دعوا و درگیری بر سر مسافرت در دوران شیوع کرونا بوده است که این خانواده از روستای دیگر به روستای "قرن‌آباد" برای تفریح رفته‌اند. جمعی از کاربران به دلیل اینکه همه اراذل و اوباش لباس مشکی به تن داشتن عنوان می‌کنند موضوع درگیری احتمالا اختلافات خانوادگی با مسافران بوده است‌. گروهی از کاربران معتقدند در دوران کرونا غالب مردم بی‌حوصله و پرخاشگر شده‌اند و باید سعی کرد حال یکدیگر را بیشتر رعایت کرد.

برخی از کاربران خواهان مجازات شدیدی برای این اراذل و اوباش هستند. و از اینکه شاهد چنین اتفاقاتی هستند و ایم درگیری در مقابل چشمان اعضای خانواده فرد صورت گرفته است ابراز تاسف می‌کنند. پس از این حواشی، خبر دستگیری ۴ نفر از اعضای این گروه اراذل و اوباش منتشر شده و پرونده آنان در حال بررسی است.

مرتبط:

حمله فرد ناشناس به مسافران قطار در باواریای آلمان یک کشته به جا گذاشت
حمله شهروند افغان در جنوب آلمان به مسافران قطار
حمله دختر چاقوکش به مسافران اتوبوس در کانادا
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک