10:20 21 سپتامبر 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 120

المیرا شریفی مقدم مجری و گوینده خبر به کاهش قیمت دلار و افزایش قیمت خودرو و کالاهای اساسی واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک، با گرانی ۹ درصدی قیمت خودروهای داخلی ایران در هفته اخیر و همزمان با کاهش قیمت دلار، در رسانه‌های ملی ایران، فضای مجازی و حقیقی واکنش‌های بسیاری به این اتفاق صورت گرفته است.

View this post on Instagram

A post shared by قم جاب (@qom__job)

المیرا شریفی مقدم مجری و گوینده خبری در برنامه چاپ اول شبکه خبر عنوان کردند که هیچ کدام از مسئولین وزارت صمت درباره گرانی خودرو پاسخگو نیستند و دعوت آنها را به برنامه نپذیرفتند.

بسیاری از کاربران عنوان می‌کنند که کنایه‌ها دیگر کارساز نیست و اگر این کنایه‌ها تاثیر داشت اکنون وضعیت بازار ایران شکل بهتری داشت‌. این کاربران با بیان اینکه خود مسئولان به این کنایه‌ها می‌خندند و واکنش آنها به این کنایه‌ها کاملا عادی‌ست و توجهی به آن نمی‌کنند، عنوان می‌کنند این مردم هستند که باید جلوی گرانی‌ها را بگیرند و به خرید خودرو در این گرانی‌ها نه بگویند.

کاربرانی نیز با خشم عنوان می‌کنند اگر دلار پایین آمده چرا باید خبر گرانی خودرو را بشنویم و چرا اینقدر نابسامانی در ایران وجود دارد که زندگی هر روز از دیروز برای مردم سخت‌تر شود؛ ضمن اینکه کاملا پیداست که گرانی خودرو، با کیفیت آن رابطه ندارد چراکه خودروهای تولید ایران از بی‌کیفیت‌ترین خودروهای جهان طبق نظرسنجی مردم این کشور هستند.

مرتبط:

شورای رقابت با افزایش قیمت خودرو موافقت کرد
شورای رقابت برای اولین گرانی رسمی خودرو آماده می شود
عوامل پشت پرده گرانی خودرو در ایران چه کسانی هستند؟
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک