22:34 05 اوت 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 41

در اوکراین، در چارچوب "فروش بزرگ" زندان های این کشور، سه نهاد اصلاح و تربیت در زمینی که در آن واقع شده اند به حراج گذاشته می شوند.

به گزارش اسپوتنیک، وزیر دادگستری اوکراین دنیس مالیوسکا از آغاز "فروش بزرگ" موسسات کیفری خبر داد، در مجموع قرار است بیش از 100 محل زندان در این کشور به فروش برسد.

پیش از این، وزیر دادگستری اوکراین دنیس مالیوسکا از آغاز "فروش بزرگ" این زندان ها خبر داده بود. شرکت کنندگان در این خرید باید هزینه های هر زمینی را که در نزدیکی ساختمان دادگاه عالی اوکراین در کیف است پرداخت کنند.

وی گفت: "در چارچوب خصوصی سازی بزرگ زندانها، دو قسمت دیگر از سیستم تعزیرات به حراج گذاشته می شوند – زندان تربیت و اصلاحی شماره 48 و استعمار اصلاحی جنوب شماره 51. حراج باید در اوایل 3 ژوئن 2021 برگزار شود".

طبق سرویس مطبوعاتی زندان ها در اوکراین، مستعمره اصلاح و تربیت شماره 48 در دو بخش خصوصی واقع شده است و  واقع در یک قطعه زمین 10.6 هکتاری، با قیمت حدود 4.8 میلیون دلار تخمین به فروش می رسد. ملک دوم - املاک و مستغلات واقع در 3 هکتار زمین، با قیمت حدود 123 هزار دلار است. این کلنی درست در مرکز شهر لویو در اوکراین واقع شده است.

 

مرتبط:

شکنجه های وحشتناک و باور نکردنی در یک زندان مخفی در اوکراین
گزارش سازمان ملل درباره شکنجه در زندان های اوکراین
مصاحبه با روزنامه نگار روسى كه در اوكراين از زندان ازاد شد
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک