02:47 19 اکتبر 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 513

رواج پدیده اجاره کردن غذا فقط برای قرار دادن در استوری اینستاگرام موجب تعجب کاربران در فضای مجازی شده است.

به گزارش اسپوتنیک، مدتی است که خبری مبنی بر رواج پدیده اجاره کردن غذا برای گرفتن عکس و قرار دادن آن در استوری اینستاگرام، با واکنش کاربران بسیاری در فضای مجازی همراه بوده است.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от فست فود کلیز 🍕 | همدان (@kelizfastfood.hmd)

نمایش زندگی ایده‌آل در اینستاگرام در حالی روز به روز شکل افراطی به خود می‌گیرد که پای غذا‌های لاکچری هم به استوری‌های اینستاگرام باز شده است.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от @eilkhan_farokhvand

این در حالی است که برخی برای چنین استوری‌هایی غذا کرایه می‌کنند و آن را در پیج‌های آشپزی و بلاگری غذا قرار می دهند. همچنین برخی دیگر فقط برای ابراز وجود و چشم و هم‌چشمی در سر میزها همراه با غذا عکس می‌گیرند.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Ashemiu Sikavosh (@mister.pers)

به نظر می رسد که نمایش زندگی لاکچری به رخ کشیدن آن در فضای مجازی نظیر نمایش خانه، ویلا، جهیزیه، ماشین و حتی غذا، از این فراتر نیز خواهد رفت.

برخی از کاربران از گروهی از این افراد یاد می‌کنند که پس از سفارش غذا و گرفتن عکس ار آن، آن را به یک نیازمند می بخشند. این کاربران معتقدند که کار این افراد از آن جهت که عکس غذای هوس انگیز استوری می‌کنند، زیبا نیست اما از آن جهت که آن را به یک نیازمند می بخشند، پسندیده است.
عده ای نیز با انتقاد از این پدیده جدید بر این عقیده اند که نمایش غذاهای لاکچری به قیمت حسرت خوردن عده زیادی از کاربران که توانایی خرید آن را ندارند، بی انصافی است.

مرتبط:

ذوق و هنر زن ژاپنی برای تزئین ظرف غذا
یک نماینده مجلس ایران با انتقاد از وضعیت اقتصادی، تحصن و اعتصاب غذا کرد
واکنش کاربران به قیمت و منوی غذا در گران‌ترین رستوان‌های تهران + ویدئو
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک