09:05 01 اوت 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 111

برکناری دکتر ملک زاده به دستور دکتر زالی!

به گزارش اسپوتنیک، به تازگی خبری مبنی بر تخلف رئیس بیمارستان مدرس تهران، دکتر ناصر ملک پور و برکناری او با واکنشهای کاربران زیادی در فضای مجازی همراه بوده است.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от بانک پزشکان و جراحان (@bankpezeshkan)

دکتر ناصر ملک زاده با دستور دکتر زالی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و فرمانده ستاد مقابله با کرونای کلانشهر تهران، به دلیل استفاده از سهمیه واکسن کرونای اختصاص یافته به این مرکز درمانی برای نزدیکان خود و خارج از سند ملی واکسیناسیون کرونا، عزل شد.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от روزنامه صبح ساحل 🔵 (@sobhesahel)

بسیاری از کاربران‌ واکنش‌های تندی نشان می‌دهند و عنوان می‌کنند که چرا مسئولین ایرانی که همگی بهترین واکسن‌ها را استفاده کردند، برکنار نشدند. این کاربران معتقدند اسامی چنین افرادی که سهمیه واکسن مردم را برای خود و خانواده‌شان استفاده می کنند باید برملا شوند. جمعی از کاربران عنوان می‌کنند که در حالیکه سهمیه واکسن مشخص است و در جایی ثبت می‌شود و بر روی آن نظارت است این چنین تخلفاتی در بیمارستان صورت می گیرد و عده ای از مسئولین از آن سوءاستفاده می‌کنند. برای این دسته از کاربران این سئوال پیش آمده است که اگر این کار انجام نمی شد، چه بر سر مردم می آمد. جمعی از کاربران نیز با اظهار تاسف از شرایط سخت کادر درمان می‌گویند و از اینکه هنوز بسیاری از آنها واکسینه نشده‌اند، اظهار ناراحتی می کنند.

مرتبط:

برکناری رئیس بیمارستان مدرس تهران به علت تخلف در توزیع واکسن کرونا
طرح استعفا یا عزل برای مسئولانی که خانواده آنها خارج از ایران هستند
ترامپ قصد دارد وزیر بهداشت آمریکا را عزل کند
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک