12:29 27 ژوئیه 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 270

یک راننده ابهری کیفی را که حاوی یک میلیارد تومان پول و یک کیلو طلا بود به صاحبش برگرداند.

به گزارش اسپوتنیک، پیدا شدن و بازگرداندن کیفی حاوی یک میلیارد تومان پول و یک کیلو طلا توسط یک راننده ابهری جنجال تازه‌ای در فضای مجازی بوجود آورده است.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от حواشی هنرمندان (@hashiyeh)

محمد ترکی راننده ابهری پس از پیدا کردن کیف در اتوبوس، خود بدون اینکه وسوسه شود تلاش کرد تا مسافر را بیابد و امانتی که نزد او بود را به او بازگرداند. او صاحب کیف را پیدا کرد و در نهایت کیف پر از پول و طلا را به او بازگرداند. عوامل راهداری و حمل و نقل شهرستان ابهر نیز در همین راستا طی مراسمی از پاکدستی این راننده تقدیر و قدردانی کردند.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от qazvin_news028 (@qazvin_news028)

کاربران بسیاری رفتار این راننده تاکسی را تحسین کردند. برخی از کاربران متعجب‌اند از اینکه فردی با کیفی پر از پول و طلا سوار اتوبوس شده است و کیف خود را جا گذاشته است. جمعی از این کاربران با کنایه و تمسخر عنوان می‌کنند این رفتار فقط از یک سارق بر‌می‌آید که کیفی با این حجم از پول و طلا را با اتوبوس جابجا کند و بدتر از آن، آن را نیز جا بگذارد. کاربرانی نیز عنوان می‌کنند راننده نباید این کیف را برمی‌گرداند چراکه او کیف را پیدا کرده بود و می‌توانست برای او باقی بماند. این کاربران عنوان می‌کنند اگر تجربه چنین اتفاقی را داشته باشند کیف پول و طلا را برای خود برمی‌دارند و به صاحبش بازنمی‌گردانند.

مرتبط:

یک مرد اتریشی 270 هزار یورو پول پیدا شده را به پلیس داد
آواره 25 ساله سوری که 150 هزار یورو پول پیدا شده را به پلیس داد
حرکت تحسین برانگیز یک راننده تاکسی در ایران +عکس
ماجرای پیدا کردن سی ونه هزار یورو توسط راننده تاکسی +ویدیو
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک