خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 318

عوامل ساخت کلیپ تعرض به یک روحانی بازداشت شدند!

به گزارش اسپوتنیک، مدتی بیشتر از انتشار کلیپ سیلی زدن به یک روحانی نگذشته بود که خبر ساختگی بودن این کلیپ در فضای مجازی پخش گردیده است. در ابتدای این ویدئو،  دو نفر رو به دیوار ایستاده و یکی از آنها به جرم خود اعتراف می کند. رئیس پلیس پیشگیری از جرائم اینترنتی درباره آنها گفته است که پدر و پسری در منظقه پاسداران تهران اقدام به ساختن کلیپی بیشرمانه کرده اند که مضمون آن سیلی زدن به یک روحانی و بی احترامی به او بوده است. این پدر و پسر در جهت رسیدن به اهداف شخصی خود و تعرض به مقام شامخ روحانیت دست به این کار زده بودند.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от حاشیه ❤️ (@hashiyee_tv)

ایشان درباره اهداف این پدر و پسر افزودند که آنها قصد فرستادن این کلیپ برای شبکه های بیگانه را داشتند تا پس از خروج از کشور بتوانند پناهندگی بگیرند. وی درباره دستگیری این اعضا گفته است که از زمان انتشار این ویدئو، همکاران ایشان بیش از ده نقطه را زیر نظر گرفته بودند، تا اینکه توانستند آنها را درمنزلی که در حال استراحت و آماده شدن برای رفتن به
سمت غرب بودند دستگیر کنند.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от آخرین خبر (@akharinkhabar)

در نظرات کاربران عده ای از پلیس پیشگیری جرائم اینترنتی تشکر کردند و از آنان خواستند که نظارت بیشتری درفضای مجازی داشته باشند. تعداد دیگری از کاربران خواستار دستگیری اختلاس گران، پول شویان وباندهای خلافکار شدند و نفرت خود را از این موضوع ابراز کردند.

مرتبط:

در اسراییل برای یک نوجوان فلسطینی به خاطر زدن سیلی حکم صادر شد
وقتی رئیس جمهور مکزیک به همتای السالوادوری خود سیلی می زند + ویدئو
مسابقه سیلی زنی روسیه
سیلی نماینده مجلس ایران به صورت سرباز وظیفه شناس + ویدئو
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک