23:45 23 سپتامبر 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 99

برگزاری مسابقات فیتنس در ایران با پوشش کت و شلوار ورزشکاران خبرساز شده است.

به گزارش اسپوتنیک، کلیپی در شبکه های اجتماعی از مسابقات فیتنس در ایران دست به دست می چرخد که در آن شرکت کنندگان با کت و شلوار بر روی استیج حضور دارند. این کلیپ با موجی از واکنش کاربران روبرو شده است.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от حواشی هنرمندان (@hashiyeh)

ماجرا از این قرار است که روند مسابقات فیتنس در ایران به این شکل می باشد که ورزشکاران برای نمایش عضلات خود یک بار بدون لباس بر روی استیج حاضر می‌شوند و از داوران رای می‌گیرند و یک بار هم با لباس رسمی برای نمایش استایل شان در جلوی دوربین ها فیگور می‌گیرند. انتشار عکس ها و ویدئوهایی از ورزشکاران سبب شد تا کابران انتقادات خود را نسبت به این روند ثبت کنند.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Hamid \ Hosein (@ht_sportgroup)

بعضی از کاربران تصور کردند که ورزشکاران فقط با کت وشلوار حضور داشتند و برای همین عنوان کردند که عضلات ورزشکاران با کت و شلوار مشخص نمی باشد. گروهی از کاربران نیز معتقدند که در هیچ جای دنیا ورزشکار در مشابقات فیتنس با کت و شلوار حضور ندارد و برای آنان این اتفاق خنده دار بوده است.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от 90+ (@b90plus)

یکی از نکات جالب این مسابقات شرکت کردن رضا نوروزی فوتبالیست کشور در این دوره از مسابقات بود که توانست به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند این ستاره فوتبال در این رقابت‌ها در بین شش ورزشکار برتر قرار گرفت و به فینال مسابقات راه یافت و در نهایت به مقام دوم این مسابقات رسید.
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Seyed Hossein Taghavizadeh (@hosseintaghavizadeh1)

مرتبط:

پالس های الکتریکی برای تقویت عضلات
مسابقات ورزشی در ایران بدون تماشاگر برگزار خواهند شد
محبوبیت باشگاه های فیتنس همراه با رقص در ایران همچنان ادامه دارد +ویدئو
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک