خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 60

مهمانانی که در یک هتل پنج ستاره اتاق رزرو کرده اند، هر کدام 200 یورو، در یک هتل چهار ستاره - 150 یورو در مالت دریافت می کنند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از رویترز، مقامات مالت قصد دارند تابستان امسال تا 200 یورو به گردشگران خارجی که حداقل سه روز را در این کشور سپری کنند، پرداخت کنند.

روز جمعه ، كلایتون بارتولو وزیر گردشگری این كشور طرحی را ارائه كرد كه طبق آن بیشتر محدودیت های ویروس كرونا در مالت تا اول ژوئن برداشته می شود و گردشگرانی كه برای تابستان هتل رزرو می كنند، پاداش دریافت می كنند.

بنابراین، مهمانانی که در یک هتل پنج ستاره اتاق رزرو کرده اند، هر کدام 200 یورو، در یک هتل چهار ستاره - 150 یورو و برای رزرو در یک هتل سه ستاره - 100 یورو دریافت می کنند. اگر بازدیدکننده ملکی را در جزیره Gozo در سه کیلومتری شمال مالت انتخاب کند، پرداخت این پاداش ها به توریست ها، 10٪ افزایش می یابد.

وزیر گردشگری مالت توضیح داد: "این طرح به منظور اطمینان از اینکه هتل های مالت با از سرگیری گردشگری بین المللی در موقعیت رقابتی هستند، ایجاد شده است".

پیش از این، بخش گردشگری به طور مستقیم و غیرمستقیم 27٪ اقتصاد کشور جزیره را تامین می کرد و به دلیل همه گیری کرونا، این صنعت در واقع به بن بست رسید. اگر در سال 2019 بیش از 2.7 میلیون نفر از مالت بازدید کرده باشند، در سال 2020 این رقم بیش از 80 درصد کاهش یافته است.

مرتبط:

اولین مورد ابتلا به کرونا در مالت
تخریب صخره "پنجره لاجوردی" سریال معروف بازی تخت و تاج در جمهوری مالت (عکس)
نخست وزیر مالت: هواپیماربایان تسلیم شدند
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک