22:13 20 آوریل 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 51

متخصصان تغذیه رژیم غذایی برای کارمندان ادارات که مانع چاق شدن آنها می شود را معرفی نمودند.

به گزارش اسپوتنیک، النا کالن متخصص تغذیه در روسیه، غذاهای سالم را ذکر کرد که به کارکنان اداری کمک می کند تا لاغر و بدن باریکی داشته باشند را در مقاله ای معرفی نمود هاست.

ادویه لاغری مشخص شد
© Depositphotos / Mirzamlk

به نظر وی این فهرست غذایی برای کارمندان که بیشتر اوقات نشسته هستند، باید حاوی سالادی از سبزیجات سبز باشد. این سبزیجات می تواند کلم چینی، پیاز سبز، شوید و همچنین پنیر یا پنیر فتا باشد. این غذاها سرشار از فیبر، آهن و آنتی اکسیدان هستند که تأثیر مفیدی در عملکرد دستگاه گوارش دارند و متابولیسم را تسریع می کنند.

گوشت بوقلمون بخارپز برای کارمندان ادارات نیز توصیه می شود. پیاز، جعفری یا فلفل را می توان به 200 گرم گوشت بوقلمون اضافه کرد و یک غذای سالم تهیه کرد.

وی گفت: "برخلاف مرغ ، گوشت بوقلمون پروتئین و چربی کمتری دارد. گرسنگی را برای مدت زمان طولانی برطرف می کند. گوشت بوقلمون حاوی ویتامین های گروه B، پتاسیم، روی، سلنیوم ، نیاسین و تیامین است. آنها از بدن در برابر استرسمحافظت می کنند و بر میزان متابولیسم بدن تأثیر می گذارند."

ساندویچ های نان سبوس دار با مرغ پخته ، آووکادو ، ماست طبیعی و کاهو نیز قابل قبول هستند. این نوع نان حاوی فیبرهای غذایی مفید برای روده ها است، آووکادو به دلیل محتوای بالای اسیدهای چرب امگا 3 ، ویتامین ها و مواد معدنی برای مدت طولانی گرسنگی را برطرف می کند و باعث کاهش وزن می شود.

اسموتی تهیه شده از بلغور جو دوسر، موز و ماست طبیعی باعث احیای ریز فلور روده می شود و یک سالاد کرفس با تخم مرغ و شوید بدن را با فیبر و اسیدهای آمینه ضروری اشباع می کند و همچنین فرد را برای مدت طولانی سیر نگه می دارد، این غذاها برای کارمندان پیشنهاد می شود.

مرتبط:

سرکه سیب و فایده نوشیدن آن برای لاغری
ادویه لاغری مشخص شد
محققان توانستند ژنی که مانع از لاغری می شود را پیدا کنند
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک