11:59 21 آوریل 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 27

سرباز عابد اکبری به خشکشویی پلیس منتقل شد!

به گزارش اسپوتنیک، یک منبع آگاه عنوان کرده است که عابد اکبری، سرباز وظیفه که به خاطر اجرای قانون از طرف یک نماینده مجلس سیلی خورده بود، به قسمت خشکشویی پلیس منتقل شده است.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от آخرین خبر (@akharinkhabar)

گفته شده است که سرباز اکبری از یگان عملیات پلیس راهنمایی و رانندگی، جایی که مسئولیت کنترل رفت و آمد روی خطوط ویژه را به ‌عهده دارد، جدا شده و به خشکشویی راهور در قرارگاه این سازمان منتقل شده است.
ماه گذشته درگیر شدن وی با عنابستانی، نماینده مجلس که قصد ورود به خط ویژه را داشت، خبرساز شده بود.
گفته شده است که حدود یک ماه از ماجرای علی اصغر عنابستانی گذشته ولی هنوز خبری از سرنوشت پرونده منتشر نشده و هیات نظارت بر رفتار نمایندگان هم اقدام خاصی در ارتباط با اقدام آشکار این نماینده انجام نداده است.
برای بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی این سئوال مطرح شده است که منتقل شدن این سرباز به خشکشویی نوعی تنبیه است یا تشویق؟
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от «اصـلاحـات پـرس» (@eslahaat_press)

گروهی از کاربران بر این عقیده هستند که این کار نوعی تنبیه برای این سرباز به حساب می آید چرا که به جای پایین تری منتقل شده است اما در مقابل گروهی از کاربران عنوان کردند که این حرکت به این علت که کار او کمتر شده است، نوعی تشویق می باشد. عده ای از کاربران نیز اینطور تحلیل می کنند که اینکار به ذات تنبیه است اما در عمل تشویق می باشد.

مرتبط:

واکنش کاربران شبکه های اجتماعی به رضایت دادن سرباز بابلی
واکنش عجیب یک نماینده مجلس به ماجرای سیلی خوردن سرباز راهور
سیلی نماینده مجلس ایران به صورت سرباز وظیفه شناس + ویدئو
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک