22:10 28 ژوئیه 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 6424

آشپزی کودکی ۳ ساله مورد توجه کاربران در فضای مجازی قرار گرفته است.

به گزارش اسپوتنیک، ویدئوهای پربازدید از پسربچه ۳ ساله در فضای مجازی منتشر می‌شود که بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است. این پسربچه، ایلیریان کامارج نام دارد و اهل گرین نک نیویورک است که در تیک تاک فعالیت می‌کند و هنر آشپزی خود را در این برنامه با وجود ۳.۲ میلیون فالوئر به نمایش می‌گذارد.

ایلیریان کامارج از زمانی که کمتر از یک سال سن داشته با مادرش، دورنتینا آشپزی می‌کرده و مادرش ویدئوهای او را آپلود می‌کند. ایلیریان خلاق، جذاب و دوست‌داشتنی اسپاگتی، کوفته، پیتزا، پای کدو تنبل، استیک و سیب زمینی، همبرگر، کیک، کلوچه و ..‌ . را درست کرده و ویدئوهایش به اشتراک گذاشته شده است.

کاربران بسیاری از تماشای ویدئوهای او به وجد می‌آیند و ضمن تحسین او، عنوان می‌کنند او در آینده آشپز موفق و سرشناسی خواهد شد. برخی از کاربران عنوان می‌کنند کودکان زیادی را دیده‌اند که از آشپزی کردن لذت می‌برند اما همه آنها آشپز نشده‌اند و تنها به آشپزی علاقمند هستند.

کاربرانی نیز در حالیکه عنوان می‌کنند تا به حال غذاهایی که این کودک ۳ ساله درست کرده است را نپخته‌اند، بر این باورند که او بسیار عالی آشپزی می‌کند هرچند این کار را به کمک مادرش انجام می‌دهد.

مرتبط:

ربات آشپز چینی
آشپز ماهر روس + ویدئو
آشپز مشهور ترک برای پوتین کیک «سرمت» می پزد
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک