17:15 20 ژوئن 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 3923

در ویدئویی، پرستار بچه ها در مورد فرزندان ایلان ماسک و درخواست عجیب آنها با بینندگان صحبت نمود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از گزارش منتشر شده در یونیلند، یک زن آمریکایی در TikTok درباره فرزندان میلیاردر ایلان ماسک صحبت کرد. وی زمانی که به عنوان پرستار بچه کار می کرد فرصتی برای مراقبت از آنها داشته است.


به گفته آی یاماتو ، یک بار فرزندان خانواده ای که وی با آنها کار می کرد توسط چند بچه دیگر: سه پسر (يک پسر و یک دوقلو) به نام های کای، ساکسون و دامیان (این زن بعدها فهمید که اینها پسران ایلان ماسک هستند) به خانه انها دعوت شده بودند.
بیشتر اوقات، بچه ها کارت بازی می کردند و در استخر سرگرم می شدند. یاماتو ادعا می کند که دوقلوها پسران بسیار مودب و خوش اخلاقی بودند. او کمی تعجب کرد که آنها از مغازه Whole Foods ، زنجیره ای از سوپرمارکت های گران قیمت که غذاهای سالم می فروشند ، غذا خواستند. این پرستار بچه این درخواست را عجیب می دانست، زیرا در سن بچه ها به ندرت به سلامتی اهمیت می دهند.
ایلان ماسک  بنیانگذار اسپیس ایکس و همسر سابق وی جاستین ویلسون 5 فرزند دارند: دوقلوهای 17 ساله گریفین و ژاویر، متولد 2004 و سه قلوها - کای ، ساکسون و دامیان - متولد 2006 هستند.
گفتنی است، ایلان ماسک زمان بچگی خود را در آفریقای جنوبی سپری کرد. ماسک ۱۰ ساله بود که پدر و مادر وی از یکدیگر جدا شدند و ایلان اکثر وقت ها را با پدرش در آفریقای جنوبی زندگی می کرد.

مرتبط:

ایلان ماسک درباره انفجار فضاپیمای "استارشیپ" اظهارنظر کرد
ایلان ماسک شهر جدیدی ایجاد می کند
ایلان ماسک عنوان ثروتمند ترین مرد جهان را از دست داد
کاشت موفقیت آمیز تراشه در میمون توسط شرکت ایلان ماسک
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک