06:02 28 سپتامبر 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 53

اپراتور مخابرات آمریکایی به مشتریان خود توصیه کرد که برای صرفه جویی در مصرف برق ، قسمت 5G تلفن های هوشمند را خاموش کنند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از پرتال، The Verge یک کارمند پشتیبانی مشتری راهی را برای بهبود شارژ دستگاه را در این نکته می داند که با خاموش کردن 5G یا ارتباطات نسل پنجم است. در این پیام آمده است: "یکی از راه های افزایش عمر باتری روشن کردن LTE است."


نویسندگان مقاله خاطرنشان کردند که مشترکان نمی خواستند که 5G را کنار بگذارند، اما با دقت بسیار زیادی به این نکته اشاره کردند. پس از مدتی، توییت ارسال شده در تاریخ 28 فوریه حذف شد. برخی از مشترکان ورایزون نسبت به توصیه اپراتور واکنش منفی نشان دادند و این روش را معیار نادرستی دانستند که مشکلی را حل نمی کند. همچنین  برخی از کاربران خرید یک گوشی جدید و گران قیمت با پشتیبانی از شبکه های نسل پنجم ، و سپس خاموش کردن 5G روی آن را، امری پوچ است.
در گفتگو با مشترکان ، نمایندگان Verizon خاطرنشان کردند که در حال حاضر یکی از اولویت های شرکت، گسترش منطقه تحت پوشش با پشتیبانی از محدوده فوق سریع mmWave است. روزنامه نگاران خاطرنشان کردند که انتقال کامل به 5G در آینده به مشتریان اپراتورهای آمریکایی اجازه می دهد LTE را کنار بگذارند.

مرتبط:

عرضه فناوری شارژ 80 درصد تلفن هوشمند طی 35 دقیقه
خطر جدی آیفون 12 برای قلب
شکایت برخی از کاربران از اختلالات آیفون 12
قیمت آیفون 13 پرو فاش شد
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک