21:31 20 آوریل 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 14

فرانک داودی یکی از پرستاران بیمارستان شهید مدنی کرج بر اثر ابتلا به بیماری کرونا به شهادت رسید.

به گزارش اسپوتنیک، فرانک داودی دومین پرستار باردار شهید سلامت استان البرز است که بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست داد. پیش از این نیز در هفته گذشته مهشید گودرز یکی دیگر از پرستاران باردار بیمارستان لقمان تهران که در شهر کرج سکونت داشت، در بیمارستان امام علی (ع) کرج بر اثر ابتلا به بیماری کرونا به شهادت رسید.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا استان البرز، علیرضا سلیمانی در رابطه با این اتفاق عنوان کرد: «فرانک داودی یکی از پرستاران وظیفه‌شناس بیمارستان شهید مدنی کرج که در بخش جراحی مشغول خدمت بود شب گذشته بر اثر ابتلا به بیماری کرونا به شهادت رسید.»

وی با بیان اینکه این پرستار باردار و حدودا ۴۰ ساله بود، تصریح کرد: «وی به علت وخامت حالش در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شد و به صلاحدید پزشکان مورد عمل جراحی سزارین قرار گرفت. اگر عمل سزارین انجام نمی‌شد ممکن بود جان نوزاد ۷ ماهه وی به خطر بیفتد، البته این پرستار خدوم به علت شدت درگیری ریه با بیماری کرونا فوت کرد.»

View this post on Instagram

A post shared by Rouydad24 (@rouydad24.ir)

وی همچنین عنوان کرد: «فرانک داودی در بخش کرونا فعالیت نداشت، چراکه گروهای حساس از کادر درمان اجازه فعالیت در این بخش را ندارند. و متاسفانه تاکنون هشت نفر از مدافعان سلامت استان البرز بر اثر ابتلا به کرونا به شهادت رسیدند.»

بسیاری از کاربران ضمن اظهار تاسف از این اتفاق عنوان می‌کنند کادر درمان، پرستاران و پزشکان حق بسیاری به گردن مردم در این اوضاع همه‌گیری کرونا دارند و وظیفه مردم رعایت کردن پروتکل‌های بهداشتی و خودداری از کارهای غیرضروری می‌باشد که ناخواسته حق زندگی را از دیگران نگیریم. این کاربران برای آرامش روح این پرستار جوان و آینده خوش فرزند او دعا می‌کنند.

مرتبط:

اثر هنری ابر پرستار برای حمایت از کادر درمانی مقابله با کرونا +عکس
غافلگیری پرستاران بخش کرونا در آستانه روز پرستار و شب یلدا +ویدئو
پرستار جوان و شاد روزهای کرونایی هم شهید شد +ویدئو، عکس
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک