20:45 16 سپتامبر 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 41

تلخ ترین بازی قرن به یاد علی انصاریان و مهرداد میناوند!

به گزارش اسپوتنیک، برای یادبود دو پیشکسوت فوتبال ایران که به تازگی بر اثر کرونا جان باختند، بازی دوستانه فوتبال انجام شد. بازیکنان دو تیم منتخب ۹۸ و منتخب سرخابی پیش از آغاز بازی با اهدا شاخه گل به عکس میناوند و انصاریان ادای احترام کردند. آنها همچنین در دقایق ۸ و ۲۵ به احترام مهرداد میناوند و علی انصاریان سکوت کردند.

View this post on Instagram

A post shared by Iranian Khas (@iranian.khas)

این دیدار در نهایت با نتیجه دو بر سه به سود منتخب سرخابی به پایان رسید. در این بازی همچنین از طرح موزاییکی کانون هواداران پرسپولیس که به یاد دو پیشکسوت فقید این باشگاه رونمایی شد.

در میان عکس های منتشر شده از این بازی دوستانه عکسی از علی کریمی در شبکه های اجتماعی پربازدید شده است که به گفته کاربران دل ها را می سوزاند.

View this post on Instagram

A post shared by تی وی هوم (@tv_hom)

بسیاری از کاربران معتقدند که درد از دست دادن مهرداد میناوند و علی انصاریان عزیز کم نمی شود و هرروز که می گذرد انگار غم آنها سنگین تر می گردد. بسیاری از کاربن این بازی را تلخ ترین بازی قرن نامگذاری کردند.

بعضی دیگر از کاربران عنوان کردند که برای لحظاتی رفتیم به گذشته و چقدر قشنگ بود اسطوره ها و پیشکسوت هایمان را یکبار دیگر در لباس ورزشی و در زمین فوتبال دیدیم و هنوز هم چقدر قشنگ بازی میکنند. این دسته از کاربران معتقدند که روح مهرداد میناوند وعلی انصاریان شاد که حتی در نبودشان هم برای لحظاتی دل مارو بادیدن پیشکسوت ها در زمین فوتبال اروم کردند.

 

مرتبط:

ادای احترام مهاجم تیم پورتو به مهرداد میناوند
صفحه میناوند و انصاریان در اینستاگرام ماندگار شد +عکس
نامگذاری خیابانی در تهران به نام علی انصاریان
تسلیت باشگاه آ.اس رم به مناسبت درگذشت علی انصاریان
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک