19:58 24 ژوئن 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 04

در انگلیس، مردی به دلیل برنامه ریزی برای مسموم کردن پرنس جورج و سایر اعضای خانواده سلطنتی با بستنی 28 سال زندان گرفت.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از اسکی نیوز، طبق رای دادگاه انگلیس صاحب ابو 27 ساله در حال برنامه ریزی برای عملیات مرگ شاهزاده انگلیس در هنگام شیوع ویروس کرونا بود. وی می خواست در یک سوپرمارکت یک نوع سم به بستنی شاهزاده اضافه کند، که طبق برنامه ریزی وی قرار بود توسط اعضای خانواده سلطنتی خریداری شود. خاطرنشان می شود که ابو در تاریخ 9 ژوئیه سال گذشته دستگیر شد.

گفتنی است، کیت میدلتون 35 ساله که به زودی فرزند سومش را به دنیا می آورد، قبل از ازدواج با شاهزاده ویلیام، در شرکت خانوادگی خودشان کار می کرد. او بیشتر وقت خود را به پشتیبانی از موسسات خیریه سپری می کرد.
پس از ازدواج با شاهزاده، پرنس چارلز، جانشین ملکه الیزابت و پدر شاهزاده ویلیام، هزینه های کیت را همانند دو پسرش بر عهده گرفت. این هزینه ها شامل  لباس، آرایش، جواهرات، سفرها وغیره هستند و کیت نیز مجبور نیست برای تامین هزینه های خود از پس انداز و پول شخصی خود به عنوان یکی از اعضای خانواده سلطنتی استفاده کند.
ثروت کیت در حال حاضر، در مقایسه با دیگر اعضای خانواده سلطنتی از جمله ملکه الیزابت بسیار اندک است. دفتر املاک سلطنتی انگلیس ارزش مجموع املاک تحت اختیار ملکه الیزابت 13 میلیارد و 100 میلیون پوند است که در سال 2016 حدود 328 میلیون و 800 هزار پوند درآمد داشته است.

مرتبط:

کیت میدلتون، همسر شاهزاده انگلیس دختر به دنیا آورد
کیت میدلتون ساده تر لباس می پوشد
کیت های تشخیص سرطان در ایران ساخته شد
کشف کیت‌ های تاریخ مصرف گذشته کرونا در تهران
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک