02:13 27 فوریه 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 62

ویدئویی از مقابله فردی با یکی از سارقان در خوزستان در فضای مجازی منتشر می‌شود که واکنش‌هایی به دنبال داشته است.

به گزارش اسپوتنیک، ویدئویی ضبط شده از یک سرقت در نیمه شب ۱۵ بهمن ماه در بهبهان در استان خوزستان در فضای مجازی منتشر می‌شود که نشان می‌دهد دو سارق برای سرقت یک موتورسیکلت تلاش می‌کنند و این در حالی‌ست که صاحب این وسیله سوار بر آن است و در حال گذر از خیابان می‌باشد.

برخلاف انتظار سارقان سرقت ناموفق می‌ماند و مالک موتورسیکلت یکی از سارقان را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد و با رسیدن مردم، سارق دوم فرا می‌کند. در نهایت فردی که مورد سرقت قرار گرفته بود به سارق اول نیز اجازه می‌دهد برود و ماجرای این سرقت در همین وضعیت باقی می‌ماند.

View this post on Instagram

A post shared by Rouydad24 (@rouydad24.ir)

بسیاری از کاربران از افزایش سرقت در ایران به علت فقر، بیکاری و گرانی اظهار تاسف می‌کنند و امیدوارند شرایط زندگی برای مردم بهبود پیدا کند و میزان این سرقت‌ها به حداقل ممکن برسد و مردم روی امنیت را ببینند و برای بیرون رفتن از خانه هراس اینکه مورد سرقت قرار بگیرند را نداشته باشند.

بسیاری از کاربران از اینکه فردی که مورد سرقت قرار گرفته بود در مقابل این زورگیری ایستادگی کرد، او را تحسین می‌کنند و عنوان می‌کنند نباید به سارق اجازه رفتن داده می‌شد و می‌بایست برای مجازات به پلیس تحویل داده می‌شد.

مرتبط:

سرقت گردنبند از آقای گل جهان +عکس
نگرانی پلیس از سرقت گوشی های همراه توسط موتورسواران +ویدئو
دستگیری سارقانی که با خشونت از بانوی کرمانشاهی سرقت کردند +ویدئو، عکس
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک