07:23 15 ژوئن 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 101

کاربران فعال گوشی های هوشمند معمولاً مجبورند همواره به فکر این باشند که چگونه از تخلیه سریع باتری گوشی خود جلوگیری کنند تا تلفن همراه بتواند بدون شارژ تا عصر "زنده" باشد.

به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر گریتسنکو، متخصص روس می گوید گوشی های غیر جدید در صورت صرفه جویی در مصرف انرژی و در صورت امکان ، استفاده از انتقال داده ها از طریق Wi-Fi به جای شبکه تلفن همراه ، خاموش کردن به روزرسانی های برنامه های  پس زمینه و نظارت بر روشنایی صفحه و وضوح آن ، می توانند مدت نسبتاً طولانی بدون شارژ مجدد سر کنند.

این متخصص توصیه می کند: "اگر گوشی هوشمند آندرویدی یک دو ساله دارید ، فرکانس به روز رسانی ها صفحه نمایش را بررسی کنید: به روز رسانی با  فرکانس  120 یا 90 هرتز هنگام پیمایش نوار برای چشم خوشایندتر است ، اما باتری را سریعتر تخلیه می کند. فرکانس  60 هرتز را روشن کنید و وضوح تصویر را تا آنجا که ممکن است پایین بیاورید. این به طور قابل توجهی بر مدت  کار تأثیر گوشی می گذارد."

وی همچنین توصیه می کند اگر تلفن هوشمند شما دارای صفحه نمایش OLED است ، از روشنایی خودکار چشم پوشی کنید و از تصاویر زمینه سیاه و تم تاریک استفاده کنید.

این متخصص معتقد است که شما باید از قابلیت های Wi-Fi بهتر استفاده کرده و عملکرد تماس های صوتی و پیامک ها از طریق اتصال Wi-Fi را روشن کنید. با کمک آن ، تلفن هوشمند تماس صوتی و ارسال پیامک  ها را از طریق Wi-Fi و نه از طریق شبکه تلفن همراه انجام می دهد .  به این ترتیب کیفیت ارتباط  بهتر خواهد بود و مصرف انرژی نیز کمتر می شود.

او روش های دیگری را نیز برای صرفه جویی در مصرف باتری ذکر کرده است. به عنوان مثال ، می توانید انتقال داده از طریق 4G/LTE را خاموش کرده و از 3G استفاده کنید و همگام سازی خودکار برنامه ها،  ساعت های هوشمند و  وسایل الکترونیکی دیگر را خاموش کنید.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک