09:06 26 ژانویه 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 191

وزیر محیط زیست روسیه گربه نجات یافته از مرگ را به عنوان معاون خود انتخاب کرد.

به گزارش اسپوتنیک، در چند روز اخیر ویدئویی پربازدید از پیدا شدن یک گربه درون کیسه زباله در یکی از مراکز بازیافت زباله در روسیه در فضای مجازی منتشر می‌شود و کاربران فراوانی به آن واکنش نشان می‌دهند.

View this post on Instagram

A post shared by ТАСС (@tass_agency)

با هوشیاری یک کارگر روس در یکی از مراکز بازیافت زباله، گربه‌ای که درون یک کیسه زباله دور انداخته شده بود از اینکه خوراک ماشین بازیافت شود، نجات یافت. از آراستگی گربه مشخص بود او حیوانی خانگی است که توسط صاحبش به سطل آشغال انداخته شده است. مدیر این شرکت بازیافت در این رابطه عنوان کرد که اولین بار نیست که در خط مرتب‌سازی حیوانی پیدا می‌شود و طی دو ماه گذشته علاوه بر یک گربه، دو لاک‌پشت گوش قرمز و یک جوجه تیغی آفریقایی نیز نجات یافته‌اند.

View this post on Instagram

A post shared by Rouydad24 (@rouydad24.ir)

ضمن اینکه کارگران این مرکز به خاطر هوشیاری و مراقبت از این گربه گواهی افتخار دریافت کردند، وزیر محیط زیست روسیه هم این گربه را به عنوان معاون خود انتخاب کرد و او را به دفترش برد. 
کاربران بسیاری ضمن تحسین کارگران این مرکز معتقدند آنها شایسته پاداش و قدردانی هستند‌. این کاربران از اینکه سرنوشت این گربه تا این حد خوشحال‌کننده بوده است ابراز خوشحالی می‌کنند.

View this post on Instagram

A post shared by ВЕСТИ (@vesti24)

جمعی از کاربران عنوان می‌کنند بهتر است افرادی که حیوان خانگی خود را نمی‌‌خواهند آنها را در طبیعت رها کنند و یا آنها را به پانسیون‌ها تحویل دهند تا حداقل فرصت زندگی را داشته باشند نه اینکه با انداختن آنها در کیسه زباله باعث مرگ آنها شوند. کاربرانی نیز این اتفاق را معجزه می‌خوانند و عنوان می‌کنند زنده ماندن گربه‌ای که در چند قدمی مرگ بوده و منصوب شدن او به معاونت وزرات محیط زیست می‌تواند درس امیدواری و خوش‌بینی را به ما بدهد.

مرتبط:

ممکن است صاحب گربه سهامدار هواپیمایی ایر فلوت شود
ویکتور، گربه چاق روسی را کل جهان می شناسد
گربه چاق روسی به نام زاراتوسترا (زرتشت) در شاهکارهای نقاشی جهان
قایق سواری وزیر کانادا به مناسبت روز جهانی محیط زیست(عکس)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک