05:49 27 ژانویه 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 160

ورزشکار جوان کوهدشتی با نیرویی قوی‌تر از نیروی جاذبه زمین می‌تواند در زیر آب فعالیت‌های مختلفی انجام دهد.

به گزارش اسپوتنیک، ویدئوهایی از قدرت عجیب یک جوان ورزشکار ایرانی در فضای مجازی منتشر می‌شود که نشان می‌دهد وی به راحتی می‌تواند بر قانون ارشمیدس غلبه کند و در زیر آب فعالیت‌های مختلف را انجام دهد.

حامد نادی ورزشکاری قوی با سابقه درخشان اهل کوهدشت لرستان است که می‌تواند زیر آب نماز بخواند، حرکت دراز نشست و شنای باستانی را انجام دهد و حتی روی دیواره‌ها و کف استخر راه برود. این جوان ورزشکار پیش‌تر رکورد هشت هزار حرکت دراز نشست در ۳ ساعت و بلند کردن اجسام سنگین و موتور ۱۲۵ را نیز به نام خود ثبت کرده بود.

توانایی منحصر به فرد این جوان ایرانی مورد توجه کاربران بسیاری قرار گرفته است و به آن واکنش‌های مثبتی نشان می‌دهند. کاربران بسیاری ضمن تشویق و تحسین این ورزشکار ایرانی، امیدوارند مسئولین به توانایی جوانانی همچون حامد نادی توجه کنند تا آنها بتواند با قدرت بیشتری در مسیری که گام برداشته‌اند پیش بروند و رکوردهای بیشتری به نام کشور ایران ثبت کنند.

View this post on Instagram

A post shared by divarpapil (@divarpapil)

کاربرانی نیز با اشاره به اینکه ورزشکاران این فعالیت را تنها برای چند ثانیه می‌توانند انجام دهند عنوان می‌کنند این کار فوق‌العاده سخت است و نیروی آمادگی جسمانی بالایی لازم دارد تا با تمرین بر نیروی جاذبه غلبه کرد.

مرتبط:

ماجرای حذف عجیب بانوی ایرانی ورزشکار تیر و کمان چه بود؟ +عکس،ویدئو
ورزشکار ایرانی پس از شکست، سر خود را به دیوار کوبید + عکس
اولین ورزشکار ایرانی واکسن کرونا تزریق کرد
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک