03:10 25 فوریه 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 614

در نیجریه ، یک کارآفرین جنجال برانگیز که به نام مایک خوش تیپ شهرت دارد ، به همراه شش دوست دختر باردارش به یک جشن عروسی آمد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از دیلی میل، مایک خوش تیپ ، که نام اصلی او "مایک ازنوالی نووگو" است ، مرد محبوب خانم ها و صاحب یک باشگاه شبانه در بزرگترین شهر نیجریه ، لاگوس است ، میهمان عروسی ویلیامز اوچمبا بازیگر و کمدین نیجریه ای بود.

این مرد زن باز با کت و شلوار صورتی رنگ، شکم های هر یک از همراهانش را که لباس هایی از همان پارچه نقره ای رنگ براق پوشیده بود، به صورت نمایشی نوازش می کرد. وی در اینستاگرام خود نوشت: "این یک حیله سینمایی نیست ... ما بهترین زندگی را داریم."

مایک خوش تیپ به خاطر حرکات عجیب و غریبش معروف است. در سپتامبر 2019 ، او با پنج زن با لباس عروس ژست گرفت و گفت آرزو دارد که با دو دوست دختر سابق و سه دوست دختر فعلی خود  ازدواج کند. در سال 2017 ، وی به دلیل آمدن به جشن عروسی به همراه چند دختر قلاده به گردن ، دستگیر شد.

از صنعت فیلم نیجریه اغلب نالیوود نامیده می شود.سینمای  نیجریه از نظر درآمد و تعداد فیلم های تولید شده در سال بزرگترین صنعت فیلم سازی در آفریقا است.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک