15:03 17 آوریل 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 30

مقامات قطر از معاینه اجباری زنان و گردشگران در فرودگاه پایتخت دوحه ابراز تاسف کرده اند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از وب سایت دولت سلطنتی قطر، این کشور عربی از معاینه اجباری توریست های زن در فرودگاه عذرخواهی کرد. در این بیانیه از وقوع این حادثه ابراز تاسف کرد.

کارمندان فرودگاه دوحه نوزادی را در توالت پیدا کردند. پس از آن مسافران از جمله ۱۳ شهروند استرالیا از هواپیما خارج شدند. بدون توضیح، زنان به چندین آمبولانس منتقل شدند و مجبور شدند که تحت معاینه زنان قرار گیرند.

پیش از این، کانال تلویزیونی استرالیا "سون نيوز" اعلام کرد: مسافران حداقل یک پرواز پس از پیدا شدن نوزادی تازه متولد شده در فرودگاه دوحه مجبور به معاینه زنان شدند. این حادثه در تاریخ ۲ اکتبر در فرودگاه بین المللی حمد در دوحه، پایتخت قطر رخ داد. کارکنان فرودگاه نوزادی را در توالت پیدا کردند. پس از آن مسافران از جمله ۱۳ شهروند استرالیا از هواپیما خارج شدند. بدون توضیح، زنان به چندین آمبولانس منتقل شدند و مجبور شدند که تحت معاینه زنان قرار گیرند.به گزارش این کانال استرالیایی، آنها ملزم به درآوردن لباس زیر و بررسی دستگاه تناسلی شدند. این کانال تعداد زنان مورد معاینه را مشخص نکرد. گفته شده است که در میان آنها مسافران هواپیمای قطر ایرویز QR-908 بودند که در مسیر سیدنی بودند.

اکنون مقامات این کشور عربی از وقوع این حادثه ابراز ناراحتی کردند.

مرتبط:

پیدا شدن نوزادی در فرودگاه قطر باعث معاینه زنان حاضر در پرواز شد
فروشگاههای قطر کالاهای فرانسوی را از قفسه های خود خارج کردند
همکاری ایران و قطر نشانه دهنده ی نقش لنگر گاه امن ایران در خلیج فارس
کدام بازیکنان استقلال به قطر نرفتند؟
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک