17:17 11 آوریل 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 40

به عقیده متخصص تغذيه ، غذای خشک بهتر در دمای اتاق نگهداری می شود و غذای مرطوب در یخچال نگهداری می شود.

به گزارش اسپوتنیک، امی توووینن ، مدیر توسعه سازمان خانگی فنلاند در مصاحبه ای اعلام نمود که، محصولاتی که نیازی به نگهداری در سرما ندارند یا از درجه حرارت کم یا رطوبت هوا خراب می شوند ، نباید در یخچال نگهداری شوند.

وی یادآوری کرد که غذای خشک بهتر در دمای اتاق نگهداری می شود و غذای مرطوب در یخچال نگهداری می شود. نان ، ریحان ، بسته های باز قهوه را در یخچال نگهداری نکنید ، زیرا این محصول بوی دیگر بوه در یخچال ا را به راحتی جذب می کند. علاوه بر این ، نباید شکلات را در یخچال قرار دهید ، زیرا این کار می تواند طعم آن را تغییر دهد ، در حالی که رایحه شکلات سرد کاملاً مشخص نیست.

این متخصص در ادامه می گوید ، موز باید در دمای اتاق نیز نگهداری شود ، حتی اگر خیلی زود تیره شود.

این متخصص توصیه کرد تخم مرغ را می توان هم در دمای اتاق و هم در یخچال نگهداری کرد. وی گفت ، با این حال تخم مرغ های مورد استفاده برای پخت و پز باید در دمای اتاق نگهداری شوند.

خانم تووینين اضافه کرد: خردل ، سس گوجه فرنگی ، رب گوجه فرنگی "قبل از باز کردن می تواند در دمای اتاق نگهداری شود، بعد از باز کردن در یخچال قرار گیرد." گفته شد ، بهترین مکان برای نگهداری محصولی مانند روغن نباتی مکانی کمی خنک ، خشک و تاریک است ، در حالی که روغن کلزا بهتر است در یخچال نگهداری شود.

سبزیجاتی مانند خیار ، گوجه فرنگی ، فلفل دلمه ای و کاهو معمولاً در دمای اتاق یا در محفظه خنک یخچال نگهداری می شوند. گوجه فرنگی طعم خود را در محیط بیرون بهتر حفظ می کند و در دمای اتاق بهتر رسیده و طعم آن بهتر می شود.

 

مرتبط:

در آلمان ، دو نفر به خاطر کالباس فوت کردند
فروش آش جو به سبک کالباس +عکس
خواستگاری با دسته گلی از جنس کاهو و کالباس+ ویدیو
شکایت یهودیان و مسلمانان از کالباس
جهش ژنی یکی از علت‌های بروز سرطان/ لزوم جمع‌آوری سوسیس و کالباس از سفره غذای مردم
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک