10:07 23 اکتبر 2020
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
1418

فوت مرد هندی که با ساخت معبدی برای ترامپ روزی چند بار در مقابل مجسمه ی او نیایش می‌کرد!

به گزارش اسپوتنیک، بوسا کریشنا راجو، کشاورز هندی ۳۱ ساله‌ ای بود که در یک روستای دورافتاده در هند با ساخت معبدی برای ترامپ روزی چند بار در مقابل مجسمه ی او نیایش می‌کرد. او پس از شنیدن ابتلای ترامپ به ویروس کرونا، برای سلامتی و بهبود حال او ۴ روز را روزه گرفته و در روز ۴ام بدلیل ایست قلبی درگذشت.

View this post on Instagram

A post shared by sarzamin_javid_ (@sarzamin_javid_iran_) on

این کشاورز به عنوان سرسخت ترین طرفدار ترامپ در شبکه های اجتماعی معرفی شده است که به خاطر او جان خود را از دست داد. به گفته دوستان راجو، این کشاورز هندی پس از مثبت شدن تست کرونای دونالد ترامپ و ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا به شدت شوکه شد و شب‌های بسیاری را بیدار مانده و برای سلامتی وی دعا کرده بود.
بسیاری از کاربران با تعجب از این طرفدرا سرسخت معتقدند که پرستیدن یک شخص توسط شخص دیگر را متوجه نمی شوند. عده ای دیگر از کاربران نیز با نگاه طنزگونه عنوان کردند که احتمالا این کشاورز در دعاهای خود درخواست کرده بود که درد و بلای ترامپ به سر او بخورد و برای همین درجا مرد! بعضی از کاربران عنوان کردند که انسان موجودی عجیب است و البته هندی ها عجیب ترند. گروهی از کاربرن نیز معتقدند که بعضی از هندی ها تا دیروز گاو می پرستیدند و امروز ترامپ را به جای او می پرستند.

مرتبط:

ترامپ: حالم خیلی بهتر از گذشته است
سرسخت‌ ترین طرفدار ترامپ درگذشت+ویدئو
ترامپ پس از مصرف یک داروی ناشناخته احساس کرد سوپرمن شده!
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک