05:20 12 آوریل 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 1433

انتشار اولین ویدئو از نوردخت دختر رامبد جوان که ماجرای تولدش در کانادا حسابی جنجال به پا کرد، با واکنش‌ها تند کاربران در رسانه‌های اجتماعی همراه شد.

به گزارش اسپوتنیک، رامبد جوان، بازیگر، کارگردان و مجری ایرانی که ماجرای به دنیا آمدن فرزندش در کانادا با موجی از انتقادات کاربران ایرانی همراه بود برای نخستین بار ویدئویی از دخترش نوردخت در فضای مجازی منتشر کرد که واکنش‌ کاربران را به لوگوی حک شده بر روی تیشرتی که بر تن داشت، رفتار غیربهداشتی با فرزندش و همین طور ماجرای به دنیا آمدن دخترش در کانادا را به دنبال داشت.

بسیاری از کاربران عنوان می‌کنند چرا رامبد جوان و نگار جواهریان، زوج هنرمندی که دم از میهن دوستی می‌زنند و نام اصیل ایرانی برای فرزندشان انتخاب می‌کنند کانادا را برای به دنیا آمدن این فرزند انتخاب کردند و ایران دوستت داریم را برای مردم سر می‌دهند. این کاربران در واکنش به ویدئوی منتشر شده عنوان می‌‌کنند نوع انتخاب و پوشیدن لباس و رنگ و نوشتار آن به نوع نگاه اجتماعی و سطح فرهنگی هر فرد برمی‌گردد که رامبد جوان با بر تن کردن تیشرتی با لوگوی سپر کاپیتان آمریکا قهرمان تخیلی به مردم کشورش توهین کرده است.

View this post on Instagram

A post shared by همه چی خبر (@hamechi.khabar) on

برخی از کاربران معتقدند اکنون رامبد جوان را با یک ظاهر و باطن می‌بینیم، کسی که معتقد است باید به ایرانی بودنمان افتخار کنیم، فارسی را پاس بداریم و به دیگران توصیه می‌کند از کلمه سپاس استفاده کنید نه مرسی، اما خود در جواب تشکر از دخترش می‌گوید مرسی دخترم. جمعی از کاربران نیز به رفتار غیربهداشتی رامبد جوان که اجازه داد پس از اینکه دخترش دستش را دهانش کرد دوباره به دهان خود بگذارد اشاره می‌کنند.

گروهی از کاربران اما به زیبایی نوردخت و شباهت او به مادرش اشاره می‌کنند و برای او آرزوی شادی و سلامتی دارند که برخی از این کاربران نیز با کنایه عنوان می‌کنند نوردخت در آینده در کانادا با این اسم اصیل ایرانی با چه مشکلاتی روبرو خواهد بود.

مرتبط:

واکنش تند کاربران به سفر رامبد جوان به کانادا
رامبد جوان به همراه همسر بدون حجابش در کانادا + عکس
واکنش پرویز پرستویی به علل سفر رامبد جوان و همسرش به کانادا + عکس
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک