04:46 28 سپتامبر 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 647

فروش هندوانه در کنار خیابان در ترکیه توسط جوان ایرانی از شاخ‌های اینستاگرام با بازتاب‌های فراوان رسانه‌ای شد.

به گزارش اسپوتنیک، ویدئویی از یکی از شاخ‌های اینستاگرامی به نام میلاد حاتمی در فضای مجازی منتشر شده است که با لامبورگینی‌اش در منطقه بی اوغلو استانبول ترکیه در حال هندوانه فروشی است. این اتفاق حتی در رسانه‌های ترکیه نیز مطرح شد و بسیاری از کاربران ایرانی در صفحات اجتماعی به آن واکنش‌ نشان دادند.

میلاد حاتمی صاحب چند سایت شرط بندی می‌باشد و هم اکنون از شاخ‌های اینستاگرام به شمار می‌آید. کارهای عجیب او برای جذب فالوور همیشه از پربازدیدترین‌های فضای مجازی بوده و این بار نیز با هندوانه فروشی در ترکیه حاشیه‌ای دیگر درست کرده است.

View this post on Instagram

A post shared by صرفا جهت اطلاع (@serfanonline) on

بسیاری از کاربران ایرانی به تندی از این اتفاق انتقاد کردند و معتقدند که برخی از ایرانی‌ها همچون میلاد حاتمی مایه شرمساری هستند و آبروی دیگر ایرانیان را در دنیا می‌برند. بسیاری نیز این رفتارها را تنها برای جذب فالوور بیشتر و بالا بردن آمار بازدیدهایشان در اینستاگرام و یوتیوب می‌دانند.
کاربرانی نیز از اینکه این خبر سوژه رسانه‌های ترکیه شده است اظهار تاسف می‌کنند و عنوان می‌کنند بعد از سحر تبر، باید یکی یکی شاخ‌های اینستاگرامی ایرانی را به خاطر دلقک‌بازی‌هایشان در تلویزیون ترکیه ببینیم. این کاربران تنها راه مقابله با این افراد را دنبال نکردن و عدم توجه به آنها می‌دانند.

View this post on Instagram

A post shared by izmir ba ehsan (@izmirbaehsan) on

جمعی از کاربران معتقدند دولت ترکیه و یا هر کشور دیگری که چنین مهاجرانی دارد باید با آنان برخورد کند که موجب بی‌انضباطی نشوند. اما در پاسخ به این کاربران، کاربرانی پول را حلال بسیاری از مشکلات و حتی در مواردی دلیلی برای چنین رفتارهای هنجارشکن می‌دانند.

مرتبط:

مراقب فروش هندوانه تقلبی باشیم +ویدئو
هندوانه‌های لوکس و فانتزی در قالب‌های متنوع +ویدئو
طعنه عادل به پیدا شدن میز خود در هندوانه فروشی +عکس
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک