10:15 07 مارس 2021
خارج از خبرها

تذکر غزال تیزپای آسیا به مجری برنامه زنده جهت رعایت پروتکل های بهداشتی +ویدئو

خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
161

تذکر خداداد عزیزی به مجری برنامه زنده بابت استفاده نکردن از ماسک!

به گزارش اسپوتنیک، اخیرا خداداد عزیزی، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران در برنامه ای حضور یافت که یکی از مجریان برنامه از ماسک استفاده نکرده بود. 

View this post on Instagram

A post shared by پروا (@parvaparastto) on

این در حالی بود که بقیه مجریان و میهمانان دیگر برنامه همه از ماسک استفاده کرده بودند. خداداد عزیزی به صورت مکرر به مجری برنامه جهت رعایت پروتکل های بهداشتی تذکر داد.
View this post on Instagram

A post shared by قائم شهر شما (@qaemshahr.e.shoma) on

واکنش مجری نیز به جای عذرخواهی و استفاده از ماسک، با لحنی طنزگونه ملامت تهیه کننده برنامه بود که چرا میهمان دیگری مانند علی دایی را به جای خداد عزیزی دعوت نکردند. او همچنین از خداد عزیز خواست که فاصله اجتماعی را با او رعایت کند.
View this post on Instagram

A post shared by رسانه فوتبالیزم (@footbaliizm) on

مجری برنامه حتی زمانی که برای او ماسک بهداشتی آوردند نیز از استفاده از ماسک امتناع کرد و عنوان کرد که افراد حاضر در استدیو دلشان به حال او نسوخته است بلکه چون خود ماسک دارند اصرار می کنند تا من هم ماسک بزنم.
بسیاری از کاربران عنوان کردند که حرکت مجری در برخورد با خداداد عزیزی که حماسه ساز ملبورن بوده، درست نبوده است. به گفته این دسته از کاربران، اصرار مجری برای عدم استفاده از ماسک را در حالی که در تلویزیون بارها بر این مهم تاکید شده است، متوجه نشدند. گروهی دیگر از کاربران نیز معتقدند که مجریان تلویزیون که مسئولیت فرهنگسازی را بر عهده دارند باید زودتر از میهمانان برنامه پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند، نه اینکه در برابر تذکر منطقی میهمان برنامه نیز مقاومت کنند.

مرتبط:

انیمیشن آموزشی یونیسف برای تشویق کودکان به ماسک زدن +ویدئو
وزارت بهداشت با جریمه مالی افراد بدون ماسک موافقت کرد
خداداد عزیزی با حضور بر روی نیمکت سیاه جامگان به لیگ برتر فوتبال ایران بازگشت
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک