11:49 16 ژوئن 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 110

به گزارش اسپوتنیک، این روزها ویروس کرونا افراد بسیاری را به کام مرگ برده است. جالب است بدانید که عده ای از این افراد، افرادی بودند که در زندگی روزمره خود پروتکل های بهداشتی را رعایت می کردند. ویدئویی از کسانی که با رعایت پروتکل ها باز مبتلا به این بیماری شدند در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که علاوه بر خود، خانواده خود را هم درگیر کرده اند.

در ویدئوی منتشر شده، یکی از این افراد عنوان می کند که کودکی شیطان داشته است که مرتب به بیرون از خانه رفت و آمد می کرده است. 

فرد دیگری عنوان می کند که پسر خانواده همیشه در حال مسافرت بوده است و مادر سالمند خود را هم مبتلا به این بیماری کرده است و بقیه اطزافیان خود را هم اسیر کرده است.

عده ای از کاربران عنوان کردند که با دیدن این ویدئو متوجه شدند که افراد محتاط چگونه مبتلا به این بیماری شده اند و اشتباه آنان کجا بوده است تا اشتباه آنان را تکرار نکنیم. عده ای از کاربان نیز معتقدند که ترس ناشی از ابتلا به این بیماری خود عامل ابتلا به این بیماری است. بعضی از کابران نیز معتقدند که این دسته از ویدئوها افراد را تشویق به عدم رعایت پروتکل های بهداشتی می کند چرا که منطق آنان این است که با وجود رعایت این پروتکل ها، باز این ویروس راه خود را برای ورود به خانه ها پیدا خواهد کرد.

مرتبط:

تاکنون بیش از 650 هزار نفر جان خود را بر اثر کرونا از دست داده اند
نخست وزیر انگلیس از موج دوم کرونا در اروپا خبر داد
هشدار دانشمندان درباره موج جدیدی از بیماری ها به خاطر کرونا
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک