خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
2526

پروفسور کارل جراسی، استاد دانشگاه استنفورد پیش بینی کرده که تا سال 2050 ، بشریت از نگریستن به روابط جنسی به عنوان وسیله ای برای تولید مثل دست برداشته و لقاح فقط به صورت مصنوعی انجام خواهد شد .

به گزارش اسپوتنیک به نقل ازنشریه  نشنال جئوگرافیک، این دانشمند آمریکایی معتقد است انسان ها در آینده فقط برای لذت بردن وارد روابط جنسی شده و این روابط بدون قبول هیچگونه تعهدی برقرار شود.

وی معتقد است روش لقاح آزمایشگاهی (IVF) كه اکنون  فقط در صورت وجود دلایل پزشكی مورد استفاده قرار می گیرد ، در آینده در همه كشورهای توسعه یافته رواج  خواهد یافت . به گفته این دانشمند ، زن و مرد مواد بیولوژیکی خود را منجمد کرده و سپس آن را استریل می کنند. این به انسان ها  امکان خواهد داد تا در مورد سن مناسب برای به دنیا آوردن کودکان فکر نکرده  بلکه به دنبال پیشرفت شغلی و تخصصی خود باشند.

این کارشناس احتمال داده که در چنین پدیده ای نکات منفی وجود نداشته باشد و با استفاده از آن زنان قادر به جلوگیری از بارداری های ناخواسته بوده و  بنابراین نیازی به سقط جنین نخواهد بود.

کارل جراسی، سازنده  داروهای ضد بارداری خوراکی بود. وی در سال 2015 در سن 91 سالگی درگذشت. علاوه بر این ، این دانشمند به عنوان نویسنده چندین کتاب از جمله مجموعه شعرها و رمان های علمی تخیلی شهرت دارد..

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک