03:06 12 اوت 2020
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در جهان (1851)
195

دانشمندان محصولاتی را نام برده اند که از بدن شما در برابر ابتلا به بیماری کووید 19 حفظ می کند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از سان، تیمی از محققان در دانشگاه مونپلیه در فرانسه معتقدند که کلم و برخی لبنیات به محافظت در برابر ویروس کرونا به شما کمک می کند.

به گفته محققا ، انواع مختلف کلم به ویژه در کشورهایی که کمترین میزان مرگ و میر ناشی از کووید 19 ثبت شده است، بسیار محبوب است. به عنوان مثال ، کره جنوبی و آلمان: در رژیم غذایی ساکنان هر دو کشور، کلم و کیمچی به وفور وجود دارد. این محصولات حاوی آنتی اکسیدان هایی هستند که بدن را از پاتوژن ها محافظت می کنند و احتمال ابتلا به ویروس را کاهش می دهند.

مرگ و میر کم در اثر ویروس کرونا نیز در ترکیه ، بلغارستان و یونان مشاهده می شود. دانشمندان این موضوع را به این واقعیت نسبت می دهند که مردم این کشورها مقدار زیادی ماست و کفیر مصرف می کنند. به گفته کارشناسان ، این محصولات لبنی حاوی آنتی اکسیدان هستند.

پروفسور ژان بوسکت، رئیس تیم تحقیق در فرانسه می گوید: "تغذیه می تواند بر ایمنی بدن در مقابل ویروس کرونا تأثیر بگذارد." بنابراین من فهرست غذایی خود را تغییر دادم: اکنون من هفته ای سه بار کلم خام می خورم ، یک بار در هفته کلم کوهی خورده و میزان سبزیجات را نیز افزایش داده ام.

موضوع:
ویروس کرونا در جهان (1851)

مرتبط:

دلیل ایمنی پایین در افراد چیست؟
شکل گیری سیستم ایمنی قوی فقط در هفت درصد بیماران کرونایی
پنج مکمل برتر برای تقویت ایمنی بدن
هشدار پزشکان: باید منتظر سرکوب سیستم ایمنی بود
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک