13:58 02 اوت 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 71

اگر می خواهید لاغر شوید باید در یک ساعت معین هر روز غذا بخورید.

به گزارش اسپوتنیک، تاتیانا رازوموسکایا متخصص تغذیه در مقاله ای می نویسد: برای از دست دادن وزن ، نیازی به خوردن کمتر ندارید - فقط باید به موقع غذا بخورید. اگر شروع به خوردن غذا در یک زمان مشخص، چهار بار در روز  کنید، در یک هفته از یک تا 2.5 کیلوگرم از دست می دهید.

چنین روشی به عنوان محیط داخلی پایدار در بدن باقی می ماند. یعنی بدن همیشه با هر شرایطی سازگار می شود. افراد دارای اضافه وزن اغلب کم  غذا ​​می خورند. اما باید سعی کنند که متابولیسم  بدنشان تند شود، مثلا اب بیشتری بنوشند.

بله ، اگر از صبحانه ، ناهار یا شام غافل شوید و از این طریق تعداد کالری را کاهش دهید ، می توانید وزن خود را کاهش دهید. اما انرژی کافی نخواهید داشت.

ثانیا ، هنگامی که کل رژیم غذایی یک بار در روز است، به ناچار بقیه زمان - تنقلات شور و شیرین که موجب تحریک پانکراس ، یعنی موجب التهاب لوزالمعده را می خورید.  

پیش از این در خبرها آمده بود که دانشمندان دانشگاه هاروارد به با بررسی تاثیر رژیم غذایی بر سلامت بیش از 200 هزار نفر اثبات کردند که مصرف یک وعده آجیل دوبار در هفته بیماری های قلبی و عروقی را تقریبا 25 درصد کاهش می دهد و به همین ترتیب مرگ بر اثر سکته را هم کاهش می دهد. در این تحقیق طولانی که 32 سال طول کشید و با شرکت 210 هزار پرستار و دکتر انجام شد. آنها هر دو سال یکبار پرسشنامه ها را پر می کردند و در آن شیوه زندگی و رژیم خود را توصیف می کردند. دانشمندان به این نتیجه رسیدند که آجیل ها در جلوگیری از سکته و بیماری های قلبی و عروقی مفید هستند. اجیل هایی مثل: گردو، بادام، فندق، بادام هندی، پسته، گردوی آمریکایی و همچنین بادام زمینی.

مرتبط:

عذرخواهی خوانندگان کلیپ همسر چاق به دلیل مغایرت با موازین اسلامی +ویدئو، عکس
کشف ژنی که فعال بودن آن باعث چاق شدن مردم می شود
با این ترفندها در قرنطینه چاق نشوید
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک